Ateş Ölçme Yöntemiyle Hamile Kalanlar

Cevap: Ateş ölçme yöntemiyle hamile kalmak...

herkese merhaba kizlar,

ates ölcme yöntemiyle yumurtlama gününü hesaplamak (her ne kadar yanilma payi olsa da) nasil oluyor diye günlerdir arastiriyordum, siteniz sayesinde bilgi sahibi oldum cok tesekkürler :)

Bundan sonra ben de adetimden itibaren kaydedicem vücut isimi. 1 ay sonra da sizlerle paylasirim.

Hamile kalan arkadasin gözü aydin. tebrikler ! darisi digerlerinin basina!

bizim denememizin 2. ayi. 30 mayista en son reglim oldu.yumurtlama günleri maksimum sekilde degerlendirmeye calistik. bu ayin 25 ince tekrar regl olucam dün aksamdan beri kasik agrilarim her zamanki gibi basladi. Sanirim bu ay da es gecti bizim yaramaz... :)

Napalim o kacmaya biz kovalamaya devam edicezz...
Canım benim teşekkür ederim umarım sende en kısa zamanda meleğine kavuşursun bu uğurda her yöntem denemeye değer öyle değil mi.Ateş tablolarına da bakarsan efsun arkadaşımız sana çok güzel tavsiyeler verecektir.sevgiyle kal...

herkese merhaba kizlar,

ates ölcme yöntemiyle yumurtlama gününü hesaplamak (her ne kadar yanilma payi olsa da) nasil oluyor diye günlerdir arastiriyordum, siteniz sayesinde bilgi sahibi oldum cok tesekkürler :)

Bundan sonra ben de adetimden itibaren kaydedicem vücut isimi. 1 ay sonra da sizlerle paylasirim.

Hamile kalan arkadasin gözü aydin. tebrikler ! darisi digerlerinin basina!

bizim denememizin 2. ayi. 30 mayista en son reglim oldu.yumurtlama günleri maksimum sekilde degerlendirmeye calistik. bu ayin 25 ince tekrar regl olucam dün aksamdan beri kasik agrilarim her zamanki gibi basladi. Sanirim bu ay da es gecti bizim yaramaz... :)

Napalim o kacmaya biz kovalamaya devam edicezz...

merhaba boyalikus hoşgeldin . umarım bebişin seni çok bekletmez buay gelir inşallah . daha çok yeni ne güzel 2. ayınızdasınız. rahat ol . nekadar rahat olursan okadar çabuk gelir bebişin .
bende enson 30 mayısta oldum ve bende 25-26 haziran gibi bekliyorum reglimi . umarım inşallah gelmez . benim 19 ay oldu . 2 seneye yaklaşıyoruz . umarım buay gelir benim sıpam . sen şimdiden ölçmeye başla canım . ateşinin gidişatına göre varmı yokmu azda olsa fikir sahibi olabiliriz . ölçtüğün ateş değerlerini şu konuya ekleyebilirsin istersen . https://www.meleklermekani.com/gebelik/149527-ates-tablolari.html. ben günlük yorum yapıyorum .regl dereceni bilmediğimizden kesin bişey söylenemez regline kadar tabii . ama umarım olmazsın . hakkında hayırlısını dilerim

Bildigim kadariyla bu yöntem pek güvenilir degil okulda öyle ögretmislerdi.....paylasim icin tskler

tabiki kesin olarak garantisi yok çünkü üşüme ve sıcaklama gibi durumlarda ateş az veya çok çıkıp yanıltma durumu olabilir ama genelde küçük bir ihtimal zaten o nedenle muhtemel yumurtlama gününden 2 gün evveli ve yumurtlamadan 2 gün sonrası önemli . 2 gün öncesi daha önemli çünkü yumurtlama olmadan yani ateş yükselmeden önce ilişkinin olması bebeğin olması açısından daha önemli . kaçırılmamış oluyor bu önemli gün .
engüzelide bence regl dereceni bildiğin zaman regline yaklaşan günlerde regl olup olmayacağını anlayabilmen regl derecene doğru bir düşüş olduğunda anlaşılıyoki regl olunacak ama ateş düşmeyip aksine yükselme varsa ve sabitleşiyorsa belli bir değerde ozaman büyük bir ihtimalle gebelik var diyebiliriz .
rica ederim . kolay ve masrafsız bir yöntem . denemesi bedava . isteyen dener

Hayalcim seni tebrik ediyorum canım.. senin adına cok ama coook sevindim.. Allah tamamına erdirsin, en kısa zamandaaa senden daha güzel heycanlı haberler bekliyoruzz.. allaha emanet ol..

Saol tatlım bu güzel dileklerin ve temennilerin için...Allah en kısa zamanda sana da verir inşallah...

Angelim tatil nasıl gidiyor bakalım ;_)
Lalezarcım ne olsun aynı hamam aynı tas :D canım ben bebeğe ara verdim... Şimdilik bebekkk fikrine ara verdim... Yani benden en az 3 ay felan daha bebek konusunda haberler alamıyacaksınız canım... Buaralar pek nette giremedim yiyenimin düğün hazırlıkları var bütün günüm koşuşturma ile geçioo....

Bebek çalışmlarına ara verincede ateş ölçmeyide bıraktım... Allah hepimiz hakkında hayrlısını nasip etsin Aminnn... İnşallah Allahım herkese bu güzel duyguyu tattırrır....

Hayalcimm... bu güzel duyguyu tatmaya başladıı... Darısı tüm isteyenlereee.... :nazar:

Lalezarcım ne olsun aynı hamam aynı tas :D canım ben bebeğe ara verdim... Şimdilik bebekkk fikrine ara verdim... Yani benden en az 3 ay felan daha bebek konusunda haberler alamıyacaksınız canım... Buaralar pek nette giremedim yiyenimin düğün hazırlıkları var bütün günüm koşuşturma ile geçioo....

Bebek çalışmlarına ara verincede ateş ölçmeyide bıraktım... Allah hepimiz hakkında hayrlısını nasip etsin Aminnn... İnşallah Allahım herkese bu güzel duyguyu tattırrır....

Hayalcimm... bu güzel duyguyu tatmaya başladıı... Darısı tüm isteyenlereee.... :nazar:

Amin canım darısı isteyen herkesin başına, düğün hazırlıkları yorar bilirim Allah kolaylık versin bu sıcıkta, Hayal'de Kelebek gibi bize dua ederse dua kuvveti 2'ye katlanır :)

Geri