Ateş Ölçme Yöntemiyle Hamile Kalanlar

rica ederim renkli . evet canım normal dijital termometre . eczaneden böyle iste verirler . 5 tl falan fiyatı. bence reglini cumaya bekliyosan şimdiden ölç . regl olursan regl dereceni bilmemiz çok önemli bir dahaki ayki tablon için . ama umarım regl olmazsın . bize güzel haberler verirsin inşallah ok . sn yarından başla ölçmeye . ihma etme .

Amanınnnnn efsuncum. Memleketteydim 10 gündür. Senin adına çok memnun oldum cetvelini görünceeeeeee. Manyak sevindim. Allahım hayırlı bir şekilde bebişine kavuşmayı nasibetsin canım. Olmayan herkese de nasibetsin inşallah. 2 gün sonra doktor randevum var, uzun bir aradan sonra bebişimle buluşucam, inşallah sağlığı yerindedir. Öptüm sizi kızlar. Kendinize iyi bakın.

Amanınnnnn efsuncum. Memleketteydim 10 gündür. Senin adına çok memnun oldum cetvelini görünceeeeeee. Manyak sevindim. Allahım hayırlı bir şekilde bebişine kavuşmayı nasibetsin canım. Olmayan herkese de nasibetsin inşallah. 2 gün sonra doktor randevum var, uzun bir aradan sonra bebişimle buluşucam, inşallah sağlığı yerindedir. Öptüm sizi kızlar. Kendinize iyi bakın.

teşekkür ederim kelebekcim . amin canım cümlemize inşallah . bende enson 15 temmuzda gitmiştim doktora yarın tekrar gidicem eşimin işi çıkmazsa bakalım . özledim bebişimi . kalp atışlarınıda duyarım inşallah hayırlısıyla .
sende kendine iyi bak .saol

Yaaa angel falan nerelerde, kelebek de yok ortalıkta... arama kararı çıkarttırıcam haklarında bak haaa ona göreeee :))))) İkiside kanatlı uçup gittiler sanki....

Geri