Ateş Ölçme Yöntemiyle Hamile Kalanlar

merhaba

merhabalar.yazılarınızı merakla takip ediyorum.2 senelik evliyim 2 dış gebelik 2 boş gebelik toplam 4 kaybım var.şimdi tekrar hamile kalmak istiyorum tabiki de:)ateş ölçmeye bi kaç gündür başladım.bugun yarın adet olmam lazım.ateşimi dil altından ölçtüğümde 37.2 koltuk altından ölçtüğümde 36.6 çıkıyor.ben şimdi neyim acaba ???:)))

Misafir melek, ben çok anlamam ama yine de aklımın erdiği kadar cevap vereyim. Dil altından ölçümler sabah uyanınca, aynı saatte yapılacak. Hiç su içmeden, lavaboya bile girmeden. Yanına koy dereceni, dijital olanı, ölç, not al. Şİmdi 37.2 eğer kurallara uygun ölçüldü ise iyi bir derece. Regl olduğum gün benim direk kış için diyorum 36.2 ile 36.4 arasına düşüyor. Yumurtladıktan sonra da 36.7 ile 37.2 arası oluyor. Yani senin derecen adet olunacak derece değil. Ama gün içinde ölçtüysen, ısı oda ısından bile etkileniyor. Dilerim güzel haberlerini alırız.
cevap verebilecek hiç kimse mi yok bana?

bu belirtiler neye işaret arkadaşlar

slm arkadaşlar ben pkoluyum ve artık hapla regli olabiliyorum 7 yıllık evliyim bir aşılama oldum geçen yıl tuttu ama sonuçlanmadı bu ayda hasta olunca gidecez aşılamaya (inş gerek almaz)
ama ben bu ay soğan kürü yaptım hakkaten akıntım çok geldi ve şuanda adetim 34. günü hala regli olmadım hap ta içtim aynı zamanda 2,3 gün oluyor biteli geneldede bittikten 7,10 gün sonra hasta olurdum
ŞUAN ADETİN 34.GÜNÜ VE 2,3 GÜNDÜR ÖZELLİKLE SABAHLARI SOL KASIĞIMA ŞİDDETLİ OK BATIYOR BELİM AĞRIYOR GÖĞÜSLERİM ACIYOR UÇLARI ÇOK HASSAS ŞUAN ATEŞİM DİLALTINDAN 36.8
acaba şuan hamilemiyim yoksa yumurtluyomuyum yoksa çatlıyomu bunu nasıl anlarım
eğer yumurta çatlama zamanındaysam çalışmalara biran önce başlıyalım diye düşünüyorum ama ya tuttuysa çalışma yaparsamda düşerse diye korkuyorum 2 ara bi derede kaldım ne olur bilgileriniz ve tecrübelerinizle yardımcı olun
rabbim herkese hayırlı evlat versin tedavisiiz :)

rabbim herkese hayırlı evlat versin tedavisiiz :)<!-- google_ad_section_end -->
<TABLE class=tborder border=0 width=400><TBODY><TR><TD class=alt1 align=left></TD></TR></TBODY></TABLE>
<SCRIPT type=text/javascript>gal_register('gal_28_661930', '2', '1', '0', '0', '0');</SCRIPT><TABLE class=tborder border=0 width=400><TBODY><TR><TD class=alt1 align=left></TD></TR></TBODY></TABLE>
<SCRIPT type=text/javascript>gal_register('gal_32_661930', '2', '1', '0', '0', '0');</SCRIPT>Aminnnnn

Geri