Ateş tabloları Ateş ölçme yöntemi ile hamile kalanlar

elhi

Üye
Üye
Düştü malesef 36.47 kanamada normal geliyor kaziklarkm felaket agriyor ama zorr çalıştım

elhi

Üye
Üye
Iyi aksamlar birsry sormak istiyorum sana sol tarafim kaziklarimda cok fena ağrıyor ve kanama m biti gibi birsey cook sz geliyor daha ikinci günüm bir bilgin varmi

elhi

Üye
Üye
Atesim 36.42 cikti. Adetim gelmiyor yani leke geliyor ama kuru ve kirmizi renkli. Kaziklarim sol taraf az agriyor dunki gibi degil. Daha cok yanma var desen daha dogru

Dişhekimi

Üye
Üye
Cnm msjnı yeni gördüm Valla geçen aydan çok farklı geçen ay hep 36.4 dü bu ay 36.7 36.8 geçen ay 13. Gün yumurta çatlamıştı yarın 13. Gün ama akıntım yok denecek kadar az anlamadım sanırım bu ay yumurtam geç çatlayacak ateş tablomu şimdi yazar gönderirim

Dişhekimi

Üye
Üye
1. Gün 36.2
2. Gün 36.4
3. Gün 36.1
4. Gün36.4
5 .gün 36.4
6. Gün36.4
7. Gün36.6
8. Gün36.7
9. Gün36.7:)))
10.gün36.6
11. Gün36.7
12. Gün36.8:))))ateş gittikçe artıyo Allah sonunu hayretsin

elhi

Üye
Üye
Iyi gözüküyor ama baya yüksek benimde cok değişik ja dün 36.2 di bugun36.67cikti anlamadim vallah adetim biti ama leke geliyor
Dr ditmedim cnm ja düzeldi diye

Dişhekimi

Üye
Üye
Evet öyle gibi gözüküyor ama o gün regl son günüydü hala leke geliyordu o kadar erken çatlayanilir mi acaba eğer öyleyse bu ay kesinlikle gebelik yok demektir sadece9 .ve 12.gün ilişki var bakalım ilerki Günler'de ne olacak

Dişhekimi

Üye
Üye
Sen de benzer bişey yaşamışsın ama Sıkma Can'ını öyle OLDUĞUNU düşünmüyorum iniş çıkışlar olabilir netten birçok tablo örneği inceledim yorum yapmak içinin erken her ateş yükselmesi yumurtlama belirtisi değildir ki sen düzenli adet gören birisin akıntını kontrol etmeyi unutma önce kuru sonra yapışkan sonra krem ve en son pişmemiş yumurta akı olacak iki parmak arasına Alınca kopmadan 5 10 santim uzamalı bu hamile kalmak için en elverişli durum ateş değişikliklerini not ederken bunları da not al kasık ağrılarını da takip et