Ateş tabloları Ateş ölçme yöntemi ile hamile kalanlar

Benim 3 Yaşında bir kızım var kızıma bir KARDEŞ istiyoruz 1 senedir uğraşıyorum ama olmuyor geçmişte 2 kürtaj 1 düşük Yaptım hamileliğim de çok zor geçmişti zaten Günlerce kanamam olmuştu Allah isteyen herkese nasip eder inşallah senin ilk sanırım

İlki kızdan önceydi hiç gelişmedi nokta kadar kaldı kürtajla aldılar sonra kız oldu hemen ardından istemeden bir gebelik daha yaşadım onun da kalbi durdu düşük oldu sonucudu da geçen ramazan da kese vardı büyüyordu ama içinde bebek yoktu ilaçla bir kısmı düştü kalan parçayı da kürtajla aldılar

Kızım da da senin gibi kanamam oldu ben adet oldum sandım Günlerce kanamam oldu ama baktım ne arttı ne azaldı. Bir test Yaptım pozitif çıktı düşecek diye çok endişelendim ama sonra herşey yoluna girdi

Vayy be allah yine nasip etmis ama bak sana okadar hadiseden sonra annemdede cok dusuk olmuş ama kis yüzünden mis temizlemisler iki kardeşim daha oldu. Senin kanaman nasıldı benimki cogalmadi daha damla damla akmiyor tek wc ye gitimde var

Benim de wc ye gidince geliyordu ama Bayağı. Düşün ben regl olduğumu sandım adetin ilk Başlangıcı olur ya. Ama sonra artması gerekirken Artış hiç olmadı ben kontrole gittiğimde kalp atışları bile duyuluyordu o kadar büyümüştü

Inşallah senin de öyle birşeydir umarım sen zaten leke geldi deyince direk benim aklıma öyle bişey geldi adetlerin hep düzenli oluyor mu yoksa böyle gecikmeler de meydana geliyor muydu

Geri