*ateş tabloları*

• Konbuyu başlatan efsun_55
E

elhi

Üye
Üye
Bende onu cok dusundum
Kac gundur belim cok agriyor ve başim

D

Dişhekimi

Üye
Üye
Seninki de değişik 6. Günden sonra Artış var ama senin adet benimki gibi pek düzensiz değil bildiğim kadarıyla yumurtlamaya daha var gibi

E

elhi

Üye
Üye
Evet var gibi yada oldu. Ama senin olmus gibi anladigim kadariyla. Ama erken degilmi

D

Dişhekimi

Üye
Üye
Bazen adetliyken yumurtlama gerçekleşebiliyormuş herhalde bu ay öyle bişey oldu yine de bir Ümit bekliyorum işte belki 37 nin üzerine çıkar belki

D

Dişhekimi

Üye
Üye
Evet öyle stres yada yorgunluktan olabiliyormuş senede bir falan bende de bu aralar stresten bol ne var

D

Dişhekimi

Üye
Üye
Gelecek hafta sonuna kalmadan ne olacağı belli olur ya regl olurum yada ateşte 37 nin üzerinedoğru bir kıpırdanma olur umarım:( yani bekleyeceğiz her zamanki gibi

E

elhi

Üye
Üye
Su beklemek insani olduruyor ja beklerken KAC Aßlar geciyor zaman ucuyor. Ader ken olursa zaten iliskiye giremezsinki sacma

E

elhi

Üye
Üye
Ben hamileyken adeti olan insanlari merak ediyorum atesleri nasildiki düsük mü yuksekmi

D

Dişhekimi

Üye
Üye
Onu bilmem de düşük başlarsa Ateş'in düşüşe geçtiğini biliyorum

D

Dişhekimi

Üye
Üye
Bende de aynen hiç bu kadar strese girmemiştim olmadıkça daha çok stres kendi haline bırakabilsem bir herşey yoluna girecek

E

elhi

Üye
Üye
Ja insan kendo haline birakiyor AMA adetin yaklascigi zamam ins an Stresse giriyor yani Bender ogle oluyor