*ateş tabloları*

• Konbuyu başlatan efsun_55
E

elhi

Üye
Üye
:)iyi geceler cnm

D

Dişhekimi

Üye
Üye
1. Gün 36.2
2. Gün 36.4
3. Gün 36.1
4. Gün36.4
5 .gün 36.4
6. Gün36.4
7. Gün36.6
8. Gün36.7
9. Gün36.7:)))
10.gün36.6
11. Gün36.7
12. Gün36.8:))))
13. Gün36.7
14. Gün36.6:)))
15. Gün36.6 bügünde ani bir Yükseliş yok

D

Dişhekimi

Üye
Üye
Olsun da sorun değil korkum Çoktan çatlamış olması karnımın içini bi görebilsem yumurtalıklarımda neler oluyor acaba

D

Dişhekimi

Üye
Üye
Cnm ateşte bi fırlama yok henüz cnm kadınlar Kulübü'ne üye olsana orda üye çok yorum yapan destek olan fikir veren çok Google dan kadınlar klübü ateş ölçme yöntemi diye gir orda ismim Veson birbirimizi orda takip edelim cetaheart ın topiği orda buluşalım

E

elhi

Üye
Üye
Tmm cnm aksam evr gidince yaparim sana haber veririm benim ateste ayni devam ediyor

D

Dişhekimi

Üye
Üye
Farkettim cnm sana msj bile attım tamm cnm burayı kapayalım birbirimizi ordan takip edelim kopmayalım öptüm seni

Y

Yeliz muli

Yeni Üye
Üye
Herkese selam olsun,Adetin 17.günü ateş 36.1. Ben biraz geç kaldim ölçmek için ama olsun bakalım devamı nasıl olucak.

R

RumeliAskerova.

Forum Okuru
Merhaba arkadaslar.Ben adetin 31ci gunundeyim.36.7.Sormak istediyim reql 24u aksam saat 11 gibi oldum o gundenmi sayicam yoksa 25denmi?
simdiden tewekkurler

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
RumeliAskerova.' Alıntı:
Merhaba arkadaslar.Ben adetin 31ci gunundeyim.36.7.Sormak istediyim reql 24u aksam saat 11 gibi oldum o gundenmi sayicam yoksa 25denmi?
simdiden tewekkurler

Merhaba ilk lekeyi gördüğünüz an mensinizin başladığı gündür.24 mens tarihiniz

P

pismaniyye

Forum Okuru
Merhaba arkadaslar.Benim adetim duzensiz o yuzden tam tarihi bilmiyorum ama bu gun adetimin 36ci gunu testler neqativ ama vucut isim 37.1.Sizce hamile ola bilirmiyim.??
Bide sorucakdim benim yatagim cok sicak o yuzden yuksek gostere bilirmi yoksa bu sicaklikla ilgisi yokmu?Lutfen cevaplayin.