Auralı Migren rahatsızlığı olanlar ne yapacağım

• Konbuyu başlatan auralimigrenim
  • Başlangıç tarihi
A

auralimigrenim

Forum Okuru
Auralı Migren rahatsızlığı olanlar ne yapacağım
Kışın gelmesiyyle birlikte bu Auralı migreni azan kadınlar var mı yok mu bilmiyorum ama eskiden üç beş ayda bir olurdu şimdi haftada bimr olmaya başladı yahu öleceğim zannediyorum sinirleniyorum ağrı kesiciler fayda etmiyor ne yapacağım kızlar ben ya benim durumumda olan kimmseler var mı ? Neyi öneriyorsunuz ne kullanayım kıştan dolayı mı bu meret azmaya başladı bir türlü anlamıylorum.

Öncelikle geçmiş olsun gerçekten inanılmaz ağrılı bir durum heralde bendeki düz migren ama seninki benimkinin bi tık üstü zannedersem benim bildiğim ve yaptığım araştırmada beyaz peyniri karabiberi azalt diyorlar. Kokuya ve gürültüyü de azaltacak aksiyonlar almak, ne bileyim parlak ışıklardan uzaklaşmak spor yapmak zorundasın. Işığı kokusu olmayan bir odaya geç dinlen geçene kadar tabiki hemen ağrı kesicini al doktor ne yazdı sana bilmiyorum ama kafana göre lütfen ilaç vs alma. Kusturmadan da rahat bırakacağını zannetmiyorum. Allah düşmana vermesin bir alana bir bedava gibi kime dokunsam migrenim var diyor biz kadınların da çilesi bu anacım geçmiş olsun.

Kışın gelmesiyyle birlikte bu Auralı migreni azan kadınlar var mı yok mu bilmiyorum ama eskiden üç beş ayda bir olurdu şimdi haftada bimr olmaya başladı yahu öleceğim zannediyorum sinirleniyorum ağrı kesiciler fayda etmiyor ne yapacağım kızlar ben ya benim durumumda olan kimmseler var mı ? Neyi öneriyorsunuz ne kullanayım kıştan dolayı mı bu meret azmaya başladı bir türlü anlamıylorum.
vallah bildiğim dayımın gelini migrenden dolayı karanlık odada 2 saat kalırdı iyi geliyor diye biliyorum
geçmiş olsun bu arda

Bazen çok inatçı oluyorlar yağmurlu havaların öncesinde bendeki çoşuyor kızlar buna da dikkat ettim de bendeki yağmur öncesi coşuyor ne oluyor anlamıyorum da karanlık baya iyi geliyor. İlaç sevmiyorum çok zorda kalmazsam kullanmıyorum.

Geri