AuSSie-AnGeL'dan Aşkına..... Öyle çok seviyorum ki seni...

AuSSie-AnGeL

Daimi Üye
Üye
AuSSie-AnGeL'dan Aşkına..... Öyle çok seviyorum ki seni...
seni öyle çok seviyorum ki öyle çok seviyorum ki
Oyle cok seviyorumki seni.........
15020010hy0-1199.gif

Anlatilamaz dökülemez kelimelere duygularim..O kadar güçlü sevdam anlayamassin diye korkar oldum..Bir bakisina bu canimi verebilecek kadar cok seviyorum seni anla beni ne olursun..Unutma..Ne olursa olsun bu hayatta..Ne yasarsak yasayalim bu dünyada..Bu kalp senindir..Vazgeçmez gönlüm..O kadar derinden sevdim ki seni..Vazgeçemez gönlüm..Sevda atesi ile yanan kalbimin tek sahibi sensin be güzelim..Ne olur unutma unutama beni..Yapamaz sensiz bu kalp dayanamaz..Dayanamam gülüm..Hayatim..Dayanamam..Vazgeçme ne olursa olsun vazgeçme vazgeçeme benden..Cunku bu kalp bir tek senindir bir tek senin..Vazgeçemem senden cunku en değerlimsin..En sevdiğim.En cok istediğim..Kaybetmekten korktuğum tek kisi..Bir tek sensin..Bir tek sen..Oylesine seviyorumki seni.Bazen ben bile anlayamiyorum kendimi..Oyle korumak istiyorum ki seni..Ucan sinekten sakinir oldu gözlerim seni.Anla güzelim anla seni ne kadar sevdiğimi..Anlaki Vazgeçme Vazgeçeme ben..Cunku bu kalp yapamaz sensiz dayanamaz..

Gün gelirde eyer sevmezsen beni..Çek vur..Çek vur beni dayamam..Oyle seviyorumki seni unutamam..

Seni Herşeyden çok seven yarin....

Oyy kıyamam ben ya Allah sizi ayırmasın bir ömür boyu mutlu olun inşallah.Yazın çok hoş olmuş çok beğendim

canım şuan öyle bi haldeyim ki :( benim içimden geçenleri yazmışsın sanki seviyorummm çok seviyorumm kabul edemiyorum ailesi için bizden vazgeçmesini öldürsün ozaman beni :( yazılarının hepsi çok güzel allah kavuştursun inşallah...

Son düzenleme:
canım şuan öyle bi haldeyim ki :( benim içimden geçenleri yazmışsın sanki seviyorummm çok seviyorumm kabul edemiyorum ailesi için bizden vazgeçmesini öldürsün ozaman beni :( yazılarının hepsi çok güzel allah kavuştursun inşallah...
Canım benim inşallah sende sevdiğine kavuşşursun.... Tüm sevennler kavuşsun isterim benn....
Ben aşkı yaşadım ve evlendim ve ilk gunki gibi seviyorum eşimi veee Allahım herkeseee nasip etsinnn...

Geri