Avangard lüks banyo dolapları

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Avangard lüks banyo dolapları
lüks banyo dolabı modelleri, avangard banyo modelleri, avangard banyo dolabı, avangard banyo dolabı ayna modelleri ile sizlerleyiz.

Günümüz de banyo modelleri oldukça modern ve lüks tasarım örnekleri ile birlikte dekorasyon da sınır tanımıyor. Banyo modellerin de son yıllar da öne çıkan detaylardan biri olan avangard lüks banyo dolabı örnekleri ile banyolar adeta bir salona dönüşüyor. Sizin de bildiğiniz üzere salonlar dekorasyonundan mobilya modellerine, perdesinden halı ve aksesuarlarına kadar en çok özenilen ve bütçe olarak da en çok para harcanan yeridir.

Artık diğer odalar kadar önem gören banyo dekorasyonu, avangard tarzları ile beğeni kazanıyor. Eğer lüks tarzları seviyor ve bu tarzınızı banyonuza da yansıtmak istiyorsanız o zaman sizlere birbirinden gösterişli ve lüks tasarımlardan oluşan avangard tarzı banyo dolabı modelleri bu konumuz da paylaşıyoruz.

Banyo fayans modelleri, duşakabin, küvet ve bunun yanın da banyoda tercih edilen aksesuarlar ile uyum sağlanacak bir tarzı seçtiğiniz de banyonuza ilk girişte lüks havanın tadına varacaksınız.

Lüks banyo dekorasyon örnekleri arasından fikir alabilecek tarzlar bulunan konumuz da ayrıca sizler ile daha önce paylaşmış olduğumuz modern banyo dolabı modelleri ile ilgili görselleri inceleyebilirsiniz.

37fa6b9c-2f43-45f2-87c9-57904316594e.JPG
2015-avangard-banyo-ornekleri.JPG
2016-goz-alici-banyo-dolap-modelleri.JPG
avangard-banyo-dolap-ayna.JPG
big02.JPG
big03.JPG
e38f8d599108a36dc96a62f39f864323.JPG
Guzel-avangard-Banyo-Dolabi.JPG
klasik-banyo-tasarim-modelleri-16.JPG
orka-ikon-85-cm-banyo-dolabi-fcb9.JPG

banyomun yenilenme zamanı geldi ve kesinlikle avangard banyo dolaplarından istiyorum çok şık duruyor banyolarda ama tam olarak nerden alacağı bilmiyorum bu tür dolapları acaba özel sipariş olarak mı yapılıyor yoksa hazır olarak satılıyormu

Çok şık banyo tasarımları mevcut modellere bayıldım. Banyosunu yeniden dekore edecekler için harika fikirler var. Sanırım bu modeller özel üretim gibi . Mağazalarda pek rastlmadım bu modellere.

Geri