Avangard lüks banyo dolaplarında son trendler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Avangard lüks banyo dolaplarında son trendler
avangard banyo dolabı, lüks banyo dolapları, lüks banyo modelleri, avangard banyo modelleri, banyo dolabı modelleri

Banyolar da ihtiyaç olan banyo dolabı modelleri, günümüz de oldukça modern modellerinin yanısıra avangard ve lüks tasarımları ile banyolara estetik bir görünüm kazandırıyor.

Günümüz de banyo modelleri gereken değeri bularak diğer odaların dekorasyonuna gösterilen değer kadar önem kazanmıştır.

Banyoların modeline göre seçeceğiniz banyo dolabı modelleri dekorasyonu tamamlayacak önemli bir ayrıntıdır.

Banyonuz için modern banyo dolabı modelleri yerine daha gösterişli avangard tarz da bir dolap modeli düşünüyorsanız sizlere en son trendlerden seçtiğimiz lüks banyo dolapları modellerini paylaşıyoruz.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg

Evin girişlerin de kullanılan dresuar modelleri, günümüz de banyolar da şıklık arayanların da gözdesi olmuştur. Lüks banyo dolabı isteyenlerin ilk tercihlerinden olan ve dresuar tarzı banyo dolapları gerçekten de banyolar da çok şık duruyor.

Avangard banyo dolabı modellerini hazır imalat yapan yerlerden satın alabileceğiniz gibi işine güvendiğiniz iyi bir mobilya ustasına da banyonuzun ölçülerine göre özel sipariş olarak yaptırabiliyorsunuz.

Eğer mobilyacı ustasına bu tarz bir banyo dolabı yaptıracaksanız sizler için paylaştığımız modellerden beğendiğinizi banyonuz için uygulatabilirsiniz. Dolap kulpların da renk tercihi banyo fayanslarınızın tarzına göre tamamen size kalmış. Genel de altın rengi dolap kulpları avangard tarza çok yakışıyor.

Banyonuzun müsaitliliğine göre dolap büyüklüğü de tamamen sizin tercihinize kalan bir seçenektir.

Avangard Banyo Modelleri çok güzel , şık ve göz kamaştırıcı . Günümüzde banyo alan boyutlarına göre sınırsınız şık tasarımlar mevcut. Banyonuz ister küçük ister büyük olsun istediğiniz tasarımı banyonuzda tercih edebilirsiniz. Bu arada aşağıdaki tasarım çok hoşuma gitti
3.jpg

bende evimin banyosunda dresuar tarzı avangard banyo dolap ve lavabolarından kullanıyorum gayet şık duruyor ben üzerine mobilyanın kabarmaması için cam kestirip yaptırdım yoksa başa çıkamazsınız banyo nemli bir ortam olduğu için kabarmaması adına mutlaka lavabonun üst kısmına mermer yada cam düşünün

Geri