Avlu 11.ci bölüm yeni fragman

Avlu 11.ci bölüm yeni fragman
avlu son bölüm fragmanı, avlu yeni bölüm, avlu 11.ci bölüm fragmanı, avlu son bölümde neler olacak ile ilgili bilgileri sizler için paylaşıyoruz.

Star tv ekranlarının fenomen dizisi haline gelen ve her bölümü ayrı bir heyecan olan "Avlu" 11.ci bölüm sezon finali ile şimdilik ekranlara veda edecek.

Geçen hafta ki bölümü izleyenler eminim ki benim gibi gözyaşlarına boğulmuştur. Avlu dizisinin baş karakterlerinden biri olan Deniz, ne yazık ki çok sevdiği biricik kızını kaybetmişti. Bu sıradan bir ölüm değil, Deniz'in hapishanede ki azılı düşmanı Kudret'in azmettirmesi sonucu oğlu Alp'in işlemiş olduğu bir cinayetti.

Deniz karakterini canlandıran Demet Evgar gerçekten çok büyük bir oyuncu. Son bölüm de kızının ölüm haberini aldıktan sonra yaşamış olduğu acıyı ekran başındakilere öyle gerçekçi bir şekil de oynayarak yansıttı ki, şimdiye kadar sanırım izlenilen en başarılı ve gerçekçi sahnelerden biriydi...

Diziyi izleyenlerin yorumlarına şöyle bir bakıldığın da sanırım son bölüm de evlat acısı yaşayan annenin acısı karşısın da ağlayamayan olmamıştır...

avlu-jpg.83582,Avlu 11.ci bölüm yeni fragman


Geçen hafta yayınlanan son bölümün son sahnesin de kendisini görmeye gelen eşi Hakan'ın söyledikleri Deniz'in gözünün açılmasına neden olmuştu. Hakan kızları Ecem'in bir cinayete gittiğini ve bununla ilgili erkek arkadaşı Alp ile ilgili şüphelerinden bahsetmişti.

7 Haziran akşamı yayınlanacak sezon finali 11.ci bölüm de ise Ecem'in gerçekten de bir cinayete kurban gittiği otopsi raporlarına göre belli olacak. Cinayet haberinden sonra Deniz tamamen deliye döner ve bunu yaptıranın Kudret olduğunu bildiği için artık Kudret ile tamamen karşı karşıya kalacaktır. En tehlikeli kadın, evladı için canı yanan bir annedir.. Asıl dizi bundan sonra başlıyor desem de bunu görmek için yaz tatilini yapmanız gerekiyor. Birçok dizi gibi Avlu da büyük ihtimalle Eylül ayından itibaren tekrar kaldığı yerden devam ederek soluk soluğa izleyeceğimiz kıyasıya bir intikam alma sahnelerine hep birlikte tanıklık edecez.

Sizler için şimde Avlu dizisinin sezon finalin de oynayacağı son bölüm fragmanını yayınlıyoruz

 
Üst