avon ve orıflameden sıkayetı olan varmıı

meleğim_rüzgarım

Yeni Üye
Üye
avon ve orıflameden sıkayetı olan varmıı
oriflame şikayetleri avonun zararları avon ürünlerinin zararları oriflame şikayet hakkında şikayetler
yanı genellıkle herkesın tum markalardan bı sıkayetı olur bızde avon ve orıflame ıle ılgılı sıkayet ve eleştırılrımızı paylaşalım

Ce: avon ve orıflameden sıkayetı olan varmıı

ben ikisinide kullandım ama devamlı değil bi memnuniyetsizliğm olmadı şimdi nıveanın ürünlerini kullanıyrm çok memnunum.

ben avonun satısını yaptım kazanc amaclı ama hıc bısı kazanamadım cunku urun sıkayetlerı yusunden ıadeler oldu ve karlar gıttı ama suanda orıflame yapıyorum ben memnun cevrem memnun ve avon bıcok ulkede yasaklanmış yanılmıyosam bununla ılgılı bı yazı okumustumm

evet cnm orıflamemın urunlerı cok gusel saclarımı duselten 4.90 bı sampuanın olacagını bılseydım kuaforlere bugune kadar doktugum parayla baska bısıler yapardım

ben hıc bı urununden memenun kalmadım ve o yusden bıraktım satısını orıflame gayet ıı gııdyo ve herkes memnun

epey önce oriflame den ruj almıştım,daha ruj yarıya inmeden bozuldu(daha önce hiç rujun bozulabileceğini bilmiyordum),tadı ve kokusu iğrençti ve tutuk tutuk;sürülemiyordu:tsk:

kampanyalı ucuz bir üründü "acaba miyadını doldurmuş muydu?"diye düşündüm:nono:

arkadasım kozmetık urunlerını 3 yıl kullanabılırsın yanı omru uc yıl ve acıldıktan ıtıbaren ya 12 zay yda 24 aydır muhakkak bu tarıhten once tuketmelısın ve hata nerde keske ıade edıp paranı gerı alsaydın kı bu orıflamede gecerlı bısı nekadar kullanırsan kullan bozuldu veye hatalı ıade edebılıyosun cnm

Bende Avonun ÜrÜnlerİnİ Begenmİyorum Şu Anda Da Orİflame SatiŞi Yapiyorum Ve Cok Memnunum ÜrÜnlerİnden

Geri