avon ve orıflameden sıkayetı olan varmıı

çokta abartıyorsunuz bence ben avonu 7 senedir satıyorum ve beğenmeyeni iade ediyorum aldığınız insanlara dikkat edin ürünlerin arkasında durmalı avonda iade hakkı var cildinize göre kullanın numune rujlar var ve ben çok memnunum kansorejen madde diye birşşey yok birazda diğer markalar dahada kötülüyor ve git gide büyüyen bir marka kötü olsaydı büyümezdi...

Bence de Avon ürünleri çok fazla kötüleniyor bende çoğu ürününü kullanan biri olaraktan memnun kaldığım ürünler olduğu gibi kalmadığımda olabiliyor ama bu olay sadece Avon için geçerli değil.Sonuçta bu markaya yüklenmemek gerek diye düşünüyorum.Farklı markalardanda nerkes her üründen sonuç alamadığı gibi memnunda kalamayabiliyor.

Ablam avon kullanıyordu bir süre sonra ablamın cildinde kızarıklıklar ve sivilceler çıktı ciltciye götürdük.Kullandığı markayı sordu bizde söyledik doktor ise bize o ürünün sağlık bakanlığı tarafından yasaklandığı ve avon kullananların çoğunun şimdi cilt kanseri olduğu bazılarınında cilt kanserinden öldüğünü söyledi.Eve gider gitmez avonun ne kadar ürünü varsa bir torbaya koyup attık.Ablam bir hafta bazı kremler kullandı ve sonunda cildi düzeldi.Şimdi GOLDEN ROSE kullanıyor ve çok memnun.

Flormar ile avon kullanıyorum ama bazı ürünlerinden memnunum .. flormar göz farı ve ruj
avon maskara, allık, bazı parfumleri, ruj ...

avon maskara krem göz kalemi falan kullanıyorum... kötü birşeyle karşılaşmadım henüz... parfümlerin kalıcılığına gelince yaz kokusunu kışın kullanırsan tabikş kalıccı olmaz... ve tene yakışmasıda çok önemli tabi...

avon ürünleri berbat ötesi

Avon ürünleri çok kalitesiz ve gerçekten de insanın cildine zarar veriyor. ben avonun parfümlerin kullandığımda boynum ilk önce kızarıyor yanmaya başlıyor sonra kaşınıyor ve dha sonra boynumda morluklar oluşuyor. 2 yıldır oriflamenin parfümlerini kullanıyorum öyle bir sorunla hiç karşılaşmadım. ama avon parfümlerini boynuma sıktığım an yine aynı sorun başlıyor(boynum ilk önce kızarıyor yanmaya başlıyor sonra kaşınıyor ve dha sonra boynumda morluklar oluşuyor) ve bu avonun her parfümünde başıma bu olay geliyor. ama oriflamenin hiç bir parfümünde başıma hiç böyle bir sorun gelmedi

arkadaşlar size tavsiyem amway ın ürünlerini kullanında ürün nasıl olurmuş görün ve öyle fasa fiso ürünleri yok her evin kullandığı temel ürünleri var örnek temizliğkl malzemeleri her evin mecbur kullandığı ürünler ve piyasadan ucuz organik sizin şirketinizde bunlar varmı 2 sıfır öndeyiz

arkadaşlar oriflame yapan biri olarak inanın ürünlerimiz çok doğal avonu kötülemek değil ama gercek yaa son kullanma tarihi yokk varsada geçmişşş hemde avon kalitesiz bir arkadaş daha yeni üye oldu bana arkadaşım üye olacağımı bilseydim avondan yeni ürün aldım almazdım dedi eşide gece kremi sürünce yüzü bunun kıpkırmızı oldu kabardı dedi getirdi ürünü baktım inanın son kullanma tarihi geçeli 3 ay olmuşş bunlar gercek buna benzer neler neler biz ii kazanıyrz onlar ise liderlere şirkete çalışıyorlar bizde çalışan herkez kazanır tercihh sizlerin...

!

ben şikayetçiyim oriflame den katologda koskoca gösterilen şeyler küçücük çıkıyo bi maskara aldım kocamandı katologda elime gelince inanamadım böle şey olurmu ya o boyda maskara görmedim hayatımda.avonda böle şeyler hiç görmedim çok sinirliyim şuan

Geri