Ay burcumu nasıl hesaplarım kızlar yardım edin?

F

Fifi09

Forum Okuru
Ay burcumu nasıl hesaplarım kızlar yardım edin?

Ay burcu nasıl öğrenilir melek kadınlar kulübü ay burcu hesaplama forum'da.​

Merhabalar arkadaşlar güneş burcumu surekli takip ederim ama ay burcumu da öğrenmek istiyorum acaba yardımcı olur musunuz ay burcu nasıl hesaplanır? Ay burcu nasıl öğrenilir merak ediyorum bu işlemi birisi mi yapıyor yoksa kendimiz de öğrenebilir miyiz? Ay burcu neleri gösteriyor ayrıca bunu da yazarsanız sevinirim.

Merhabalar
Güneş Burcu zaten doğdun ay ile alakalı olan bir durum. Ay burcu ise doğdun saati de baz alarak yapılan hesaplama sonucu bulunmamaktadır bunu kendimi yapabilirsin ama bunu hesaplayan bazı siteler var zaten sen doğum tarihini gün ay yıl şeklinde yazıyorsun altına doğum saatini yazıyorsun doğum ilini ilçesini isteyen sitelerde var ve hesapla diyorsun Google arama çubuğuna ay burcu hesaplama yazarsan zaten seni yönlendirir. Ay burcu dediğim gibi doğum saatini bilmen gerekiyor doğum saatini bilmediğim zaman bu ay burcunu öğrenemezsin. Hatta yarım saatlik farkta bile ay burcun değişik çıkabiliyor örneğin sen 12:00 da doğduysan oraya 12:30 yazdığında farklı bir burç çıkabiliyor onun için doğum saatini çok önemli ay burcu için. Ay burcu tamamen kişinin gösteremediği iç dünyasındaki duygularını ifade eder insanın iç dünyasındaki durumunu gösteren ifade eden bir durumdur. Yükselen burç başkalarına nasıl görüntümüzü gösterir ay burcu ise dediğim gibi iç dünyamızı ve başkaları tarafından nasıl algılandığınızı gösterir. Dilerseniz aşağıdaki linkten "Nuray sayarı yükselen burç hesaplama özellikleri" konulu yazımızda da bakabilirsiniz yükselen burç hesaplamak için.

Geri