Aynalı saat modelleriyle duvar şıklıkları

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Aynalı saat modelleriyle duvar şıklıkları
Ev dekorasyonunuzda her alanda kullanabileceğiniz her odaya uyumlu bulabileceğiniz bir dekoratif tamamlayıcısı olarak saatleri tercih edebilirsiniz. Oda görünümlerinizi şık, sade, spor ya da daha modern kılıklara sokmayı başarabilen dekorasyon unsurları arasında yer alan dekoratif saatler oldukça kaliteli dekorasyonlara yer açıcı davranabilmektedir. Saat modeli deyip geçmemek gerekir. Her sene farklı trend görünümleri ile gözlerinize inanamayacağınız kaliteli görünümlere davetiye çıkarabilen duvar saatleri odalarınızda son derece şık görünümler yakalayabilmenize yardımcı olabilmektedir.

1.jpg

Gold şıklığındaki üst resimde yer alan aynalı duvar saatleri lüks dekorasyon gerçekleştirenlerin kaçıramayacağı bir model olarak karşınızda yer alabilmektedir. Işıltısı ile nefes kesici bir görünüm yakalamanıza destek olucu rolde karşınıza çıkabilen bir duvar saati olan üstteki model duvarda kare kare yansıma şeklinde simetrik bir görünüm oluşturmuştur. Bu bütünlüğü yakalarken duvar dekorunda farklılık elde edenler içinde harika bir değişim olabilecektir bu tarz bir duvar dekorasyonu. İsteyenler duvar dekoru içinde bu tarz genişleyerek kombinasyon oluşturabilen görünümlere yer açıcı olabilen modeller arasından tercihte bulunabilirler.

2.jpg

Üstteki duvar saati tasarımında da rakamlar ile parça aynalı duvar dekoru gerçekleştiriyormuşcasına değişik bir görünüm zenginliği ile baş başa bırakıyorum sizleri. Bayanlar evinizde ekonominizi zorlayacak değişimler yerine küçük dokunuşlar ile farklı etkiler yakalama ayrıcalığında iseniz üstteki tasarıma hayır diyemeyeceksiniz. Şık bir görünüm zenginliği olan duvar saatindeki modern yansıma ile odanızda ekstra bir aydınlanma farkı hissini de elde edebileceksiniz.

2017-Dekoratif-Aynalı-Duvar-Saatleri.jpg

İşlemeli dekoratif görünümlü duvar aksesuarı görünüm şıklığını veren alt ve üst resimdeki duvar saatleri de evinizde her odanıza uyum sağlayabilecek standartta karşınıza çıkabilmektedir. Bazı geniş alana yayılan aynalı saat modellerinde görebileceğiniz üzere elde edilen dekorasyonda ayna kullanımı hissi ile geniş alan görünümü kendiliğinden elde edilebilmektedir. Odalarınızda estetik etkiler yakalamak istiyor ve şıklığı aynalı modeller ile daha rahat verebiliyorum diyorsanız bu tarz bir saat modeli sizin için kaçınılmaz olabilecektir. Salonlar, antreler, yatak odaları, okuma odaları ya da genç/ çocuk odası alanları gibi farklı oda dekoratiflikleri ile odalarınızda istediğiniz etkiyi yakalayabilme fırsatını kısa sürede elde edebileceksiniz.

aynali-desenli-dekoratif-duvar-saati-modeli.jpg
dekoratif-Duvar-Saati.jpg

Saat modeli deyip geçmeyenlerdenim ben de :) Özellikle oturduğum odada gözüm saat arar. Gözü sürekli saate ilişen bayanlardan bir tanesi olarak, özellikle son fotoğraftaki kedi ikonlu saat modeline bayıldım. Kedileri çok seven biriyim. Odam da buna benzer bir saatim var. Dekoratifte beyaz rengi çok seven bir bayanımdır. Beyaz rengi her şeyle uydurmak mümkün oluyor diye düşünüyorum.

Ben genelde Koçtaş’ tan alışveriş yapmayı tercih ediyorum keza Koçtaş, hemen hemen her ailenin sık sık ziyaret ettiği alışveriş merkezlerinden bir tanesi. Farklı çeşitlerde ürün satışı yapmasıyla ve her bütçeye hitap edebilmesi açısından, yeni evli çiftlere ya da bu tarz saat modellerine ilgi duyan kişilere, İkea ve Koç taş’ı tavsiye ediyorum.

Geri