Aynalı takı ve aksesuar dolapları

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Aynalı takı ve aksesuar dolapları
aynalı takı dolabı modelleri, takı dolabı modelleri, aynalı takı dolapları, aynalı takı dolabı fiyatları
Her bayanın hem günlük hemde özel günler için kullandığı aksesuarları vardır. Takı modelleri bayanların vazgeçilmez bir aksesuarıdır. Kıyafetlerinizi tamamlayan ve onlarla şık kombinler oluşturan takılar, genellikle yatak odalarında bulunan çekmecelerde yer alır.

Eğer takılara çok düşkünseniz eminim ki küpe modelleri, bileklik modelleri, kolye ve yüzük modellerinin birçok çeşidi çekmecenizde yer almaktadır.

Eğer bu takı modellerinin hepsi bir arada bulunuyorsa sık sık başa gelen bir olayı sizde yaşıyor olmalısınız. Merak edenler için hemen söylüyorum ki benim de sıklıkla başıma gelen takıların birbirine karışması olayından bahsediyorum ki çok can sıkıcı bir durum olduğu bir gerçek...

Hele bazen bu takıların birbirine karışıp dolanması yada aradığınızı hele acil bir durumda bulamamak çok daha can sıkıcı olsa gerek..

Bana göre takı ve aksesuarlara düşkün her bayanın yatak odasın da bulunması gereken önemli bir dolap olan takı dolabının olması gerçekten tabiri caizse hayat kurtarıyor:))

Takılarınızı özenle yerleştirebileceğiniz aynalı takı dolaplarının iç kısmın da yer alan kolye asma yerleri, yüzük yerleştirme yerlerinin yanısıra farklı bölmeler sayesin de aradığınız takı size anında bulma kolaylığı sağlıyor.

Aynalı olması açısından dolayı hem makyajınızı yaparken kolaylık elde ediyor hemde size boy aynası seçeneği sunarak en son evden çıkmadan önceki halinizi size boydan bir şekil de gösterme olanağı sunuyor.
Sizler için farklı aynalı takı dolabı modelleri seçeneklerini bir araya getirerek farklı görsel örnekleri bu konumuz da paylaşıyoruz. Genellikle en çok tercih edilen renk beyaz dolap modelleri olsada bunun yanın da farklı renk seçeneklerini de piyasadan kolaylıkla bulabilirsiniz. Fiyatları ise marka ve kaliteye göre değişiklik gösterebiliyor.

[img][5][4][900x1234].JPG
ayakli-aynali-taki-dolabi.JPG
aynali-yeni-moda-taki-dolabi-750x576.JPG
BL3-230-3.JPG
dekoratif-aynali-taki-dolabi-beyaz.JPG
takidolabi.JPG
urun2.JPG
yeni-moda-taki-dolapli-boy-aynaları.JPG

Geri