Aynalı ve yazılı kapı süsü modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Aynalı ve yazılı kapı süsü modelleri
Dekorasyon ürünleri günümüz de özellikle kişiye özel tasarımlar ile bayanlar tarafından inanılmaz bir rağbet görüyor.

İşte son günler de çok popüler olan ve kişiye özel tasarımlardan aynalı ve üzeri yazılı kapı süsü modellerini sizler için bu konumuz da paylaşıyoruz. İster evinizin iç kapıların da kapıp üzerin de tercih edin isterseniz konuklarınızı daha ilk girişte çok şık ve özel tasarım dış kapı süsleri ile karşılayın...

Aynalı ve üstü yazılı kapı süsü modellerini çocuk odalarından diğer odaların kapılarına kadar dilediğiniz yazılarla tercih edebilirsiniz. Çocuk odası kapı süsü modelleri için çocuğunuzun ismine özel kapı süsü modelleri ile tamamen ona özel bir tasarım kapısına asabilirsiniz.

Yine bayanların çok rağbet ettiği çiçekli kapı önü süsleri ve paspas modelleri konumuzu da inceleyerek beğendiğiniz modelleri elinizden geliyorsa kendiniz yapabilir yada kişiye özel tasarım uygulayan bu işi yapan kişilere yaptırabilirsiniz.

Aynalı süsler sadece kapı süsü modelleri olarak değil nişan tepsisi modelleri olarak da ve bunun yanın da daha birçok ürün ve dekorasyon gereçlerin de tercih ediliyor.

Derya Baykal'ın programın da aynalı nişan tepsisi yapılışı daha önce paylaşılmıştı. Biz de sizler için aynalı nişan tepsisi nasıl yapılır bilgilerini içeren videoyu sizler için paylaşıyoruz.

Daha farklı süslü nişan tepsisi modelleri için söz ve nişan tepsisi modelleri konumuza da göz atabilirsiniz.

Şimdi sizler için kapı süsü modellerin de en son trend olan aynalı ve üzeri yazılı kapı süsü modellerini paylaşıyoruz.

2907b64e0dbf1f96b0421da24a8263d1.JPG
244866609_0.JPG
257350488_0.JPG
HUTCZGZSRF68201619205_13174174_1091671070905431_6973476573376911404_n.JPG
kapı süsü.JPG
Kişiye-Özel-İsimli-Aynalı-Çiçekli-Süslemeli-Kapı-Süsleri-8.JPG
Kişiye-Özel-İsimli-Aynalı-Çiçekli-Süslemeli-Kapı-Süsleri-10.JPG
Kişiye-Özel-İsimli-Aynalı-Çiçekli-Süslemeli-Kapı-Süsleri-13.JPG

ayy bende bunlardan istiyorum son zamanlarda birkaç yerde dış kapıda gördüm çok hoşuma gitmişti hatta paspasıyla takım halinde yaptırıp kullananlar var aynalı kapı süsünün üzerine dua yada ailenin ismini falan yazdırabiliyorsunuz oldukça dikkat çekiyor kapıda bende en kısa zamanda yaptıracam yapan birini önce bulayımda inş çok pahalı bişey değildir de yaptırırım:)

Geri