Ayrılacağım ama ona nasıl söylerim

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Ayrılacağım ama ona nasıl söylerim
Bir ilişkiyi yürtümek kolay değildir. Birlikteliğin devamı karşılıklı çekimlerle olur. Gün gelir büyü bozulur ve sevdiğinizden sıkılırsınız akabinde ayrılık kararı alırsınız . Peki sevgiliye ondan ayrılmayı düşündüğünüzü anlatmakta zorlukmu çekiyorsunuz ? Şayet bu yönde bir sıkıntınız varsa söylediklerimize kulak verin..

sevgiliden ayrılma.jpg

Mekanı belirleyin
Sevgilizle konuşmak içn öncelikle bir mekan belirleyin. Seçeceğiniz mekan konuşmanızı ve alacağınız tepkiyi etkileyecektir. İnsanalrın gözün den uzak duygularınızı ifade edebileceğiniz nezih bir ortam seçin ( Burda aslın da terk edilecek sevgilinin duyguları göz önünde bulunduruluyor)

Anlayışlı olun
Öncelikle ayrılık kararınızın nedeni her ne olursa olsun sevgilinizle bir geçmişiniz olduğunu unutmayın ve onunla konuşurken kelimelirinizi özenle seçin.Cümleleriniz kırıcı olmasın

Konuşurken net olun

Konuşurken lüfen net olun. Ümitlendiricek dolaylı cümleler kurmaktan kaçının. Ayrılma nedeniniz her ne olursa olsun bu nedeni açıkça dile getirin.

Eski sevgiliniz konuşma sırası ona geldiğinde ayrılma kararından dolayı hırçın ve agresif olabilir. Bu yüzden söylediği şeylere alınmayın. Duygularınız bitmiş olsada yaklaşımınız sevgi ve saygı çerçevesin de olsun. Sevgiliniz bu karardan sonra kendini yalnız hissedicektir. Gerekirse bir kaç gün onunla zaman geçirin destek olun. Dünyada ilk ve de son ayrılan çiftlerin bir siz olmadığını belirtin.

Ya aslın da bu kadar detaya gerek varmı bilmem. Şİmdi sevgilisinden ayrılmak isteyenler bunu sosyal paylaşım sitesi üzerin den halledebiliyor. Çoğunluk whatsapta bu isteklerini dile getiriyor. Biz yinede şunu belirtelim şayet gerçekten sevgilinizden ayrılmak istiyorsanız empati yapın ve hissettiklerinizden yola çıkarak bu düşüncenizi eylemleştirin..

Moderatör tarafında düzenlendi:
bugün okudum gazetede.
- kadın ayrılalım demiş.
-erkek ayrılırsan öldürürm demiş.
- kadında öldürmessen erkek değilsin demiş.
-erkekte çekmiş öldürmüşş.:n028:

aman aman arkadaşlar arkadaşınızı iyi tanımadan açılmayın hemen ayrılalım diye.
Ruh hastası biri olur canınızdan olursunuz.:shootout:

ayrılmam gerekli.. çok zor aldım bu kararı, onsuz yapabilcek miyim bunu da bilmiyorm ama o bana karşı çok ilgisiz sebep olarak bunu gösteremem çnkü kabul etmez en iyisi uzak yerlerde olduğumuzu bahane etmek die düşündüm. offff lütfen yardım.. =(

Geri