Babam Aileye Zarar Verecek

Baban anneni oldurecekse babanin olmesini istermisin ?

• Kullanılan toplam oy
    1

777

Yeni Üye
Üye
Babam Aileye Zarar Verecek
Bugun annem ve babam bosandi . Babam davaya gelmedi . Aldatma ve bir cok konudan dolayi hemen ikinci mahkemede bosadi hakim . Ben ve kardesim de sahit olarak gittik . Babam annemi 6 sene once biriyle aldatti ondan bir cocugu oldu . Annem perisan 4 cocukla ortada kalmamak icin bosanmadi . Babam yemin etti kadinla alakasini kestigine . Sadece cocugunu gordugunu soyledi . Bir bucuk sene once babam Karabukte calismaya basladi . Evde surdugunda da huzur vermiyordu surekli bagriyor cagriyor ne dersek zittini yapiyordu . Anneme cok cektirdi . Anneme anneanneme dedeme yapmadigini birakmadi . Annemi de doverdi . Biz 4 kardesiz . Abim yurtdisina universite okumaya gitti. Babam doktor oldugu icin parasi var . Hatta sadace parasi var . Parasina guvendi hep. Karabukte baska bir kadinla da imam nikahiyla evlendi . Kadin turk degil . Kadinin 2 cocugu var . Annem de 2. ihanete dayanamadi bosanma davasi acti bosandi . Su anda babam annemi oldurmekle tehtid ediyor . Beni kardesimi yolda gordugu yerde bogacagini soyluyor . Bizi evlattiktan reddediyor . Bize yetim kalacaksiniz . Goreceksiniz diyip diyor . Annemi oldurup cezasini verecegini soyliyip duruyor . Bize hakaret edip duruyor . Su an yabanci karisiyla istanbul da . Ankaraya geldiginde annemi sakatlik edip oldurecegini soyluyor . Ilk aldattigi kisiylede hala gorustugunu ogrendik . Nafaka da veemiyecegini soyluyor . Babamin olmesini istiyorum . Ona olmesi icin beddua etmek istiyorum . Olmesini istiyorum . Bunu istemem dogru olurmu ?

Merhabalar,

Durumunuz için gerçekten üzgünüm. Ama sizin durumunuzda ve halinizde olan onlarca yüzlerce insan var. Annenizin bu noktada devletten koruma talep etmesi gerekiyor. Bu arada herkesin her dediğine de inanmamak lazım. Birde babanız doktormuş. İnanılır gibi değil. Ama her halukarda siz babanızın yinede ölmesini istemeyin.

Unutmayın ki; Allah, yarına bırakır ama kimsenin yanına bırakmaz. Dua edin. Allahım bizi bu dertten kurtarın diye. Nafakayı her halukarda ödeyecek onun ödemem dediğine kesinlikle bakmayın. Devlet her türlü paranızı alır ve size ödettirir.

Geri