Babam için yasin-i şerif okurmusunuz?

narçiçeğimm

Daimi Üye
Üye
Babam için yasin-i şerif okurmusunuz?
Melekelr bi çoğunuz babamın hastalığını biliyo belki pazartesi yine komaya girdi ve bu 3. koması doktorlar bu defa atlatamaz diyolar.sizden ricam daha fazla acı çekmemesi için onun için yasin-i şerif okumanız ve çevrenizdekilere okutmanız en azından dua etmeniz şimdiden Allah hepinizden razı olsun okursanız konuya yazaarsanız sevinirim

CNM üzülme RABBİM acil şifalar ihsan eylesin inş...şu an hastayım ama babanın ad soyadını belirtirsen dualarımda babana da seve seve yer veririm inş...ya şafi ya allah tekrar edin bol bol... hastalık bitiminde okurum inş...Sıkıntını anlllıyorum İNŞ. MEVLAM herkese anlayış ve hidayet nasip eder...

gecmıs olsun naarr ben okurum bugun canım duada ederım Raım tüm hastalara acı sıfalar versın canım ınsallah ıyılesır baban

Melekelr bi çoğunuz babamın hastalığını biliyo belki pazartesi yine komaya girdi ve bu 3. koması doktorlar bu defa atlatamaz diyolar.sizden ricam daha fazla acı çekmemesi için onun için yasin-i şerif okumanız ve çevrenizdekilere okutmanız en azından dua etmeniz şimdiden Allah hepinizden razı olsun okursanız konuya yazaarsanız sevinirim

Babana Allahdan açil sifalar dileriz.
ben geçen gün 70 Yasin okumaya niyetlendim dün biteçekti kismet bugüne ve hepsini 70 tane Yasini Babana helal ediyorum ins. faydasi olur ,sizlere Allah sabir versin ins. sagligina kavusur.

Geri