babam karsi cikiyor bana akil verin lütfen :(

eysan nur

Yeni Üye
Üye
babam karsi cikiyor bana akil verin lütfen :(
erkekler kızları nasıl siker
ya birini cok seviyom oda beni seviyor ama babam istemiyor onu ne yapabilirm onu unutaym mi?

Merhabalar Eyşan Nur,

Öncelikle Selam,

Babanla baştan sona güzel bir konuşma yap. Baban o senin ona sakın kızma. Sor bir bakalım neden karşı çıkıyor. Babanı can kulağıyla dinle. Hiç bir baba evladının kötülüğünü asla istemez bunu unutma. Belki tereddütleri vardır senin sevdiğin kişi ile ilgili.

Bu durumu konuşarak aşabileceğiniz kanısındayım.

Gelişmelerden haberdar edersen sevinirim.

Merhaba canım daha seni tanımıyorum ama yaşıtız gibi görünüyor benim de bir kuzenim var ve o da karşı bu duruma her neyse.Öncelikle babanla konuş derim ben belki çocukla ilgili tereddütleri vardır.Ya da senin ki gelip geçici.Onlar bizim kötülüğümüzü değil iyiliğimizi ister.

evet babanla konuşman çok iyi olur şuanda sana göre ters gelebilir ama inan onlar bizim iyiliğimizi düşünuyolar ilerde kesinlikle anlarsın..

Hayirlisi olsun canim,zaman herseye ilac ve goremedigin seyleri gormene yardimci olur,fakat zaman kadar degerli birsey de yok,zamanini bosuna harcamamaya calis.Belki de baban haklidir,senin gormedigin seyleri goruyordur.Sende iliskine disardan,baskasinin gozu ile bakmaya calis,bakalim ne goreceksin objektif oldugun zaman.

kaç yaşındasın bilmiyorum ama eğer küçüksen baban bu yüzden karsı cıkıyor olabilir.yada arkadasın dediği gibi o kişi adına tereddütleri vardır hic bir anne ve baba cocuklarının kötülükklerini istemezler:)

şimdi kızıyosundur belki babana ama ilerde kafana vurmamak için dinle babanı..önce neden karşı çıktığını sor...tanıyomu tanımıyomu erkek arkadaşını onu öğren...eğer tanıyosa ve karşı çıkıosa bi erkek babandan daha önemli değil..

öncelikle hoşgeldin canım benim ... bencede bbala konuş bende sadmine katılıyorum kesinlikle bir baba kızının üzülmesini asla istemez hele ki bir kız için baba ne kadar farklıysa bir baba içinde kız cocugu hep faklıdırr senin gözüne cöp batsa babanın içi kanar.. heee baktın babanın gerkçelri önemli ve babn haklıysa o zaman bırak sevmee bu dünyada erkek cokk ama aile bir tane yaaa kibb canım canını da fazla sıkma grşz...

Geri