babam ölsün bende rahat edeyim

babm sevgilimin olduğunu öğrendi şimdi dışarı çıkrtmıyo hiçbişieye izin vermiyo umrm ölür!
Böyle konuşman çok yanlış!... Bir yabancı için insan kendi canından ve kanından oluştuğu öz babası için bunları söylemez... Ben şu an yaşının verdiği cahilliğe bağlıyorum. Zaman içerisinde hayatı daha teferruatlı yaşamaya başlayıp olgunlaştığın da sana samimi söylüyorum ki bu söylediklerin için kendini affetmiyeceksin. Bir an önce bu öfke nöbetlerinden kurtulup babanla ilişkini düzeltmen dileklerimle....Daha sonradan keşkelerle yaşamamak ve pişman olmamak için yaşarken kıymetini bilmek gerekiyor.

MaWiM

Kimse kusra bakmasin ama kimse kimsenin ne cekdini bilemez her ne olursa olsun bunlari yapcagi anlamina gelmez insan 7sinde neyse 70indede odur kulun cekdigini bi Allah bi kul bilir oyuzden savunma yapipta kendinizi kucuk duruma sokmayin hanimlar sonucda genc bi kizin hayati bu sorunlar ileride bile ona ozguvensizlik guven eksikligi gibi bi cok sorunu karsina koycaktir yani diycegim oki buyuse bile halaa pesini birakmayacaktir yasadiklari mesela ben inanin her gozumu kapayisimda annemin ciglik seslerini kavgalarimizi aglamalarimi duyuyor goruyorum

Bak halaa icerde kavga etmek icin yer ariyo kor seytan diyoki kalk bicagi al dik desik et insan Allaha peygambere kufredermi ya hemde nasil kufurlerr :( en cokda o zoruma gidiyo sabirrr yaraab sabirrrr

Canım seni çok iyi anlıyorum.Benim babamda sürekli bana bağırır sen iinsan mısın derdi? Bende ağlardım.Sonra ta izmire geldim işte.Avukat ve şu anda babamdan uzağım diye oo kadar mutluyum ki.Ve çocuklarımla eşimle çok mutluyum.Sende oku.Bundan bbaşka çıkar yol yok.

Bence çok yanlış düşünüyorsun neticede o senin baban anne baba ya böyle düşünenler cehennemliktir unutma bende yaşıyorum ayn bunları ama allah sabredenlerin yanındadı allaha havale ediyorum de bitsin gitsin onların dediklerinini yap allah sana yardım eder canım

Oysa kızlar babalarına aşıktır. Babalarını annelerin den daha çok severler.. Bu kadar nefret kin yazık yazık..Burda babanın tutumu yanlış olsada onun ölmesini dileyecek kadar ciddi bir hadise yok..

Tüh be gerçekten zor bir durum. Yani peygamberimiz Hz Muhammed, geçmişlerinizi hayırla yad edin diyor ve siz yaşayan babanız ölsün istiyorsunuz gerçekten üzgünüm. Allah selamet versin ne diyebilirim ki

Merhaba arkadaşım inan ben de çok büyük sıkıntı içindeyim. Artık bıktım ölmek istiyorum her gün her gün ızdırap çekiyorum. Babam lanet adamın teki baba da denmez ona hep hep hep bana kızıyor psikolojik baskı altında tutuyor yapmadığım şeyleri yapmışım gibi gösteriyor. eve gelince içimi sıkıntı basıyor aynı şekilde. Evde emirler yağdırıyor kölesi gibi kullanıyor beni. Hiçbir şey yapmamı hiçbir yere gitmemi istemiyor engelliyor. Gördüğü her erkekten kıskanıyor. Benden ne denli nefret ediyor anlatamam zaten beni öldürmek istediğini ne kadar iğrenç pislik gevurun dölü olduğumu söyleyip duruyor. Ne yaptım allahım diyorum hep ben ne yaptım? Sürekli bana küfür ediyor aklına gelen her lafı sayıyor. Maddi anlamda benim için yaptıklarını hep bana anlatıyor. Bir yerden alırken götürürken ağzıma dıçıyor hareket etmek istemiyorum artık. Çevremdekilerine ne diyeceğimi bilmiyorum kimse beni anlamıyor çünkü bir insanın bu kadar aşağılanacağını düşünemiyorlar erkek kızar baba kızar deyip duruyorlar ama kimsenin babası böyle değil. Okul başarım, yapmak istediklerim hiçbiri onu tatmin etmiyor elimden geleni yapsam da. Onun benim için kurduğu hayatı yaşamamı istiyor. Hep başımda Azrail gibi dikiliyor. Annem ise her kavgamızda onu bana savunuyor. Bir de erkek kardeşim var 9 yaşında annem onu benden çok daha fazla seviyor ve her olayda onu kayırıyor. Kardeşim de hep yapmadığım şeyleri söyleyerek bunu bana karşı kullanıyor. Annem de her gün bana kızıyor ve dövüyor. Evde herkes benden nefret ediyor birlik olup kızdıkları bile çok oluyor ağlamayayım diyorum ama hep suçladıklarına ve sinirlenip dayanamadığımdan ağlıyorum sinir sistemim felç gözlerim her zaman ağlamaktan şiş. Gidecek ne kimsem var ne de farklı bir ortam. O kadar sıkıştırılıyorum ki keşke babam ölse bir nebze bari hafifler acım. Zaten babamın yıllar önce yıllarca bana ve anneme yaşattıkları (aldattığını düşündüğü için) affedilemez. Annem ise daha da acı veriyor çünkü sürekli sen bana ne zaman destek oldun ki deyip duruyor bana kendi yaşındakine saymayacağı lafları sayıyor sürekli ona komplo kurduğumu, kardeşimin başarısız olmasını istediğimi onları kıskandığımı söylüyor. Babamın o kadar kafası bozuk ki ermiş olduğunu benim şeytan olduğumu falan söylüyor. En kral müslüman olduğunu düşünüyor göz boyamak içim nAmaz kılıyor dua ediyor benim hakkımda inş sürüm sürüm sürünürsün hayatta herkes sana eziyet eder ekindeki imkanların hepsini kaybedersin diye duyuyorum. Ailemden bir ailenin yapmayacağı muameleyi görüyorum. Herkes benden nefret ediyor herkes. Ölmeyi denedim ama olmuyor yapamıyorum. Ben de çaresizim ne yapacağımı bilmiyorum:(

Geri