babam ölsün bende rahat edeyim

gothic kız

Aktif Üye
Üye
babam ölsün bende rahat edeyim
ya arkadaşlar insan babasının ölmesini ister mi ama ben istiyorum ya bir insan çocuğunu 15 yaşında dövermi ya babam dövüyor beni hiç dinlemiyor eve gelince içimi sıkıntı basıyor hiç sevmiyorum babamı o na baba demek bilene istemiyorum bana bir kere misafirlikte tokat attı düşünün artık benim bir hastalığım var bunu her yerde söyleyip benimle alay ediyor tabiki misafirlerde benimle alay ediyor eve geldiği zaman minder getirin sigaramı alın televizyonu açın hep emir veriyor ama artık bıktım kaçmayı ço düşündüm ama nasıl cebime beş kuruş para verdiği yok mesela öğle yemeğine geliyor ben o sırada melekler korusun dizisini izliyor oluyorum geliyor televizyonu kapatıyor ne biliyim aptal aptal şeyler söylüyor.
en küçük erkek kardeşim var daha 3'e gidiyor mesela benden su istiyor diyorum ki git mutfaktan al hemen bana bağırıyor ''o erkek ne diyorsa yapın '' diyor
ya böyle bişey var mı ya daha 9 yaşında ki çocuktan emir alıyorum evden dışarı çıkartmıyor sıcakta sıkıntıdan ne yapacağımı bilemedim doktora gittim GİZLİ DEPRESYON var dedi. tabi olur herşeyi bir buraya bir de içime atıyorum olmaz mı.
telefonum vardı durduk yere kırdı(ki ben günde bir saat anca alıyodum telefonu elime)siz söyleyin ne yapıyım bu yaşta ya bu yıllar benim en güzel yıllarım ama ben evde depresyondayım,bunalmaktayım.bu yaşta intihar mı ediyim babamı mı öldüreyim yoksa kaçıyım mı ne yapayım........

HAYATIMI İSTEDİĞİM GİBİ YAŞAYAMIYORUM BABAM NE DERSE O BEN BENİM HAYATIMI YAŞAMIYORUM BABAMIN HAYATINI YAŞIYORUM..

Allah yardımcın olsun canım.şu mübarek ayda el aç dua et.sana evden kaç diyemem,git evlen kurtuluşun olur diyemem, babanı öldür diyemem.sabredeceksin, sabır dileyeceksin,babana akıl fikir ihsan eylemesini dileyeceksin. başka bir şey gelmiyo aklıma.belli ki alsan karşına konuşsan anlamayacak.yazdıklarım için özür dilerim ama en sinir olduğum olaydır,baban tam bir örümcek kafalı geri kafalının teki..ne demek o erkek her istediğini yapın,ne demek misafir gittiğin evde tokat atmak herkesin içinde, hemde daha 15 yaşında? böyle bir adama ne yapılır ne denir ki? sessiz kalsan sussan nereye kadar? çok çok zor bi durum canım Allah sabır vesin,babana da akıl fikir..

canım annen ne oldu öldümü bir tanıdığın falan yokmu gidebileceğin kimse kalabileceğin bir akraban en azından babandan daha ii sahiblenirler seni aklıma başka bişey gelmedı cnm ama yapamazsan sabredeceksin okuladamı gitmiyorsun sen peki

gothıc annen varsa annene sole calıs bı ıse gır sakın ole kacıyım evı terk edıyım babanın huyuna gıt canım son zmanalardamı degıstı yoksa hepmı boleydı kendını kasma aglaya bılıyosan aglka cunku ıcınde bırakma

babam öz annemde var ama annemde babam gibi bana böyle davranıyor aslında annem tam anlamıyla babam gibi değil mesela ablamla babam kavga ediyor hemen ablamı korur ama ben babamla kavga etsemn beni asla korumaz hatta beni kötüler..
bıktım artık psikolojim altüst oldu.
anneme anlatamam çünkü o senin baban deyip çıkıyor.
o benim babam olmasın istemiyorum bazı arkadaşlarım babalarını yere göğe çıkaramazken ben hiçbirşey söyleyemiyorum.
face de arkadaşlarımın babalarıyla çekilmiş mutlu fotoları vsr ben onları gördükçe ağlıyorum annemde bana hep haklızlık yapıyor.
ablam kaşlarını aldırıyor ama ben aldıramıyorum. daha neler neler var böyle artık babamın ölmesini değil kenidimn ölmesini istiyorum..

cnm ne babalar var şimdi anlatrdım sana ama sayfalar yetmez.bnm baba dediğim şahıs sadece biyolojik babam olabilir o kadar aynı evde yasıyoruz bıde düşün bize bakmadı halada bakmıyoda babalıktan haberi yok.ne zor seyler yasattı bıze hala daha yasatmakta ben zorluklar ıcınde büyüdüm o yüzden bu kdr ufak seylerı dert etme şükret haline ben bile neler yasamama ragmen hala şükrediyorum.

Yazdıkların çok korkunç inanasım gelmedi varmı hala böyle zihniyette insanlar, geçelim konuyla ilgili nacizane görüşüme ağır olsa kusura bakma .
1.Yaşın şuan 15 dışarıdan gelecek her türlü tehlikeye müsait bir yaş, anne baba katı olmalı haberlerde kız çocuklarının başına gelenleri okuyoruz şimdiki zamanda kız çocuklarına karşı daha korumacı davranılmalı.
2.15 yaşında telefon kullanıyorsun anne baba kontrolünde yapıcaksın , yok sonra şu başıma geldi bunu yapdılar bana dememek için.Ben ilk telefonumu 18 yaşımda kullanmaya başladım hala annem arada kontrol ediyor o ayrı :D:D
3.Hala toplum olarak erkek önderdir zihniyetınde gidiyoruz erkek şımartılır sonrada cezası çekilir , hala kızlar ikinci planda çok yazık.Bu kafa değişmedi gitti.
4. Baban minder istiyor sigara istiyor bunu aslında söylemeden yapman lazım sonuçta baban tüm gün çalışıp eve yorgun geliyor bi zahmet çocuğu olarak evde hizmet etmeyi dene empati yap zor değil.
5.Hastalığınla alay etmesi garip düşündürücü yanlış .
Sonuç olarak empati yap ne yanlış ne doğru , evden kaçmak çözüm değil aksine senin için yıkım , ben babasız büyüdüm, senin yaşadığını yaşamadım yada farklı şekilde baba nasıl olur bilmiyorum ama en azından babalık sıfatını geçtim bir insan olarak düşün bu kadar acımasız olma.Rab yardımcın olsun.

Yazdıkların çok korkunç inanasım gelmedi varmı hala böyle zihniyette insanlar, geçelim konuyla ilgili nacizane görüşüme ağır olsa kusura bakma .
1.Yaşın şuan 15 dışarıdan gelecek her türlü tehlikeye müsait bir yaş, anne baba katı olmalı haberlerde kız çocuklarının başına gelenleri okuyoruz şimdiki zamanda kız çocuklarına karşı daha korumacı davranılmalı.
2.15 yaşında telefon kullanıyorsun anne baba kontrolünde yapıcaksın , yok sonra şu başıma geldi bunu yapdılar bana dememek için.Ben ilk telefonumu 18 yaşımda kullanmaya başladım hala annem arada kontrol ediyor o ayrı :D:D
3.Hala toplum olarak erkek önderdir zihniyetınde gidiyoruz erkek şımartılır sonrada cezası çekilir , hala kızlar ikinci planda çok yazık.Bu kafa değişmedi gitti.
4. Baban minder istiyor sigara istiyor bunu aslında söylemeden yapman lazım sonuçta baban tüm gün çalışıp eve yorgun geliyor bi zahmet çocuğu olarak evde hizmet etmeyi dene empati yap zor değil.
5.Hastalığınla alay etmesi garip düşündürücü yanlış .
Sonuç olarak empati yap ne yanlış ne doğru , evden kaçmak çözüm değil aksine senin için yıkım , ben babasız büyüdüm, senin yaşadığını yaşamadım yada farklı şekilde baba nasıl olur bilmiyorum ama en azından babalık sıfatını geçtim bir insan olarak düşün bu kadar acımasız olma.Rab yardımcın olsun.

cok gzl anlatmıssın soyledıklerıne harfıyen katılıyorum cnm :)

geçenlerde konuştuk telefon alıcağını söyledi.
ne bileyim ya bu adamdan ne baba olur ne de adam her misafirlikte bize iş buyuruyo düşünün artık bağırıyor çağırıyor bıktım artık bunlar benim en güzel yıllarım ama bir adam yüzünden mahvoluyor...

Geri