Babama mektup...

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Babama mektup...
ölmüş babaya mektup ölen babaya mektup canım babama babama 1 ölen
Arkadaşlar ben babamı kaybedeli 9 sene oldu onu kaybettikten çok kısa bir süre sonra yazdığım ona karşı duygularımı tam olarak anlatamasam da o sıralar babam için birşeyler karalamıştım.Yıllar sonra ilk defa bu yazdıklarımı babalar gününde sizlerle paylaşmak istiyorum.

Canım babam sende gittin,bizi terkettin ya..Yüreğim acı dolu şu an,sözcükler boğazımda düğümleniyor.Öyle bir illet hastalığa yakalandın ki bırakmadı hastalık yakanı yıllarca ensende sürekli azrailin nefesini duyarak yaşadın ama bir kez bile of demedin.Hastalığını bildiğin halde bile sırf biz üzülmeyelim bile bunu bize belli etmedin.Ne kadar fedakar bir babaydın sen.
Utanıyorum..Hemde çok utanıyorum..Sana yaptıklarım için,çektirdiklerim için çok utanıyorum...
Bilemedim kıymetini,çok geç anladım ama neye yarar..DOYAMADIM DOYAMADIM DOYAMADIM SANA BABAMMMM...
Seni çok hemde çok özlüyorumGeç gelen bir baba özlemimi yaşayamadım doyunca çünkü zaman yoktu.Hergün seni kaybetme korkusuyla yaşamak,senin çektiklerini görmek,ağrıların,sızıların, acıların bizi bitirdi babam.Kader seni bir yılbaşı gecesi(31/12/2001)elimizden alıp,hani senin o yatmadığında kendini iyi hissetmediğin hastane varya işte oraya götürdü.Anam dedin,beni götür dedin,bırakma dedin..Dedin ve sustun...Haklıydın ben seni şu an ne kadar çok özlüyorsam kimbilir sen nasıl özlemişsindir sevdiklerini.Senin acı haberini aldığımızda nasıl yıkıldık bilemezsin babam.(1/1/2002)
Gözyaşlarımız sel oldu aktı yüreğimize.Feryatlarımız,ağıtlarımız,gözyaşlarımız ve acılarımız hepsi birbirine karıştı.Ne çok sevenin varmış bir bilsen babam.Evimiz doldu taştı.Allah herkesten razı olsun.
Dualarımız seninle,yüreğimiz seninle nur içinde yat yerin mekanın cennet olsun canım babam...
İnsanlar sevdiklerinin kıymetini kaybedince anlarmış ya ne kadar doğru bir söz..
Canım babam,şu an yaşasaydın sana doya doya sarılmak öpmek isterdim.Birzamanlar elinden tutup gezmelere götürdüğün ,havaya atıp beni yakaladığın beni kucağına alışlarını ne çok özledim.Küçük kızın artık büyüdü ama o kadar çok özlüyor ki o eski günleri çocukluğunu büyüsemde yine de sana çok ihtiyacım var babam çok ihtiyacım var...
Elimde olsa geçmişe bir sünger çekmek ve sana karşı yaptığım onca hatayı yapmamak hele seni asla üzmemek isterdim...Elimde olsa...Elimde olsa...

Sana geçmişte çok büyük haksızlıklar yaptım,seni çok üzdüm,çok büyük yanlışlarım oldu bunları şu an çok daha iyi biliyor ve anlıyorum.Keşke bunların hiçbiri olmasaydı keşke keşke..keşke....Çok ama çok pişmanım.

Sana yıllarca baba demedim,diyemedim.NEDEN???Kocaman bir hiç yüzünden.Attığın bir tokattı sadece bu kadar olaya yol açan.Ne büyük bir cahillik,ne büyük bir hata, ne büyük bir saçmalık.Şu an yaşasaydında bir değil bin tokat atsaydın sesimi çıkarırsam namerdim
Her ne kadar beni affetmiş olsanda,hakkını helal etsende benden,hepimizden razı olsanda hala vijdan azabı çekiyorum.Yüreğim acı dolu,yokluğun öyle belli ki babam...Evin içi bomboş.Hala telefon rehberinden senin adını bile silmedim biliyormusun?..
Önce ölüm,ölmek beni çok korkuturdu.Gün gelipte can vermek,toprağın altına girmek,ölmek çok ürkütürdü beni ama şimdi sevdiklerimin birbir gittiği yere gitmek onları orada görebilme ihtimalini düşünmek bile bana büyük bir haz veriyor.Çünkü seni çok özledim babam...Özlemimi anlatacak inan bana kelime bulamıyorum sadece şu an içim çok acıyor yüreğim kanıyor bunu biliyorum.

Canım babam nur içinde yat,yerin mekanın cennet olsun seni çok ama çok seviyorum ve çok özlüyorum....

Başta kendi babamın ve tüm babaların babalar gününü kutluyorum.Nolur eğer babanız hayattaysa ona sıkı sıkı sarılın ve ona sevdiğinizi en azından o hayattayken ona söyleyin inanın bana sevdiğinizi söyleyip bunu belli etmekle hiçbirşey kaybetmezsiniz..Daha sonra keşkelerle yaşamamak için hatta şimdi şu an şu dakka bunu yapın asla sevgileri ertelemeyin olur mu?

babalar-gunu1-2760.jpg

okur ken ağladım nekadar içten samimi yazmışınız adminim.Babanıza allahtan rahmet sizede sabırlar dilerim.Benimde babam uzakta sadece konuşmakla yetindim ama inşlh yanına gidince telafi edecem.Gerçekten çok haklı bişey yazmışınız insanlar sevdiklerinin kıymetini kaybedince anlıyo sevgilerimizi yarına ertelemeyelim yarın olmayabilir.....

çok beğendim mektubu Mawi...bende babamı kaybedeli 3 sene oldu anlıyorum bu duyguları...

okur ken ağladım nekadar içten samimi yazmışınız adminim.Babanıza allahtan rahmet sizede sabırlar dilerim.Benimde babam uzakta sadece konuşmakla yetindim ama inşlh yanına gidince telafi edecem.Gerçekten çok haklı bişey yazmışınız insanlar sevdiklerinin kıymetini kaybedince anlıyo sevgilerimizi yarına ertelemeyelim yarın olmayabilir.....
İnanın bana ben bugünde ağladım onu çok ama çok özlüyorum..Ama duadan başka yapacak birşey yok bunu biliyorum yeri mekanı cennet olur inşallah..

çok beğendim mektubu Mawi...bende babamı kaybedeli 3 sene oldu anlıyorum bu duyguları...
Seninde başın sağolsun canım benim.. inşallah yeri mekanı cennet olur çok zor bunu insan yazdığı birkaç kelimelerle anlatmaya çalışsada yinede yüreğindeki acıyı dile getiremiyorsun herşey kifayetsiz kalıyor

Yüreginize saglik, cok güzel ve cok duygulu bir yazi, duygulu yüreginize saglik

Babaniza Cenab-i Hak`tan rahmetler dilerim.mekani cennet olsun

adminim okurken çok duyglandm ve kendmi çok zor tuttm. insana gerçkten bi çok şeyin değerini kabettkten sonra anlyor maalsf. inş başka çocuklar başka evlatlar keşke demez.... inş babanın mekanıda cennet olur cnm allah sanada sedklerne de sabır versn inş.

canım ben babamı çok ufakken kaybettim tanımıyorum bile desem yeridir annem ve başkalarının anlattıgı kadar nasıl bir şeyidir bilirim mekanı cennet olsun babanın canım artık dedigin gibi sahip oldugumuz sevdiklerimizin kıymetini bilelim kaybetmeden
babalar günü kutluyosun bütün babaların ben babalar günü kutlamıyorum sadece kuran okuyorum babalar günün de mekanı cennet olsun bütün babaların

Geri