Babama Mektup

Mirmiga

Yeni Üye
Üye
Babama Mektup
babama mektup
Gece insafsızlığını koruyor yine.Sesimi duyurmuyorum sana baba. Üşüyorum, ağlıyorum…Sensizlik yaramadı bana be bitanem. Yokluğun çok yoruyor sızlayan yüreğimi. Hayır baba pes etmiyorum. Ama yediremiyorum niye gittin? Karanlık her yer, ışıklarınıda götürdün hasret dolu yüreğinle.. Bilmiyorum baba. İstanbul korkutuyor beni, bakıyorum da her yerde sen varsın. Her trende, her durakta, her vapurda…Umutlarım seninle beraber terk etti beni. Artık hayallerim yok baba. Onlar seninle..

Çok isterdim beni beyaz gelinliğimle görmeni. Elimden tutmanı gururla sevdalıma vermeni. Kısmet baba. Biliyorum için rahat, huzurlusun baba çünkü bana çok güveniyordun.Bayram geldi baba. Ellerini öpemiycem belki ama yüreğin terk etmeyecek ocağımızı biliyorum baba.

Daha 30 gün oldu ellerin ellerimi terk edeli. Denizler ağlıyor, her gün soruyor bana trenler; Nerde o efsane adam?
Diyemiyorum baba, söyleyemiyorum öldüğünü,bizi terk ettiğini….

Sonbahar bitiyor baba. Bilirsin sevmem karanlığı. Ama ya yüreğim asıl sonbahar orda..

Gece fısıldadı yüreğime ansızın ‘’ gül artık ‘’ diye.. gülemiyorum baba sensiz.Yağmur yağıyor, korkuyorum baba.. Şimşek çakıyor ışıklar yüreğime çarpıyor ağlayamıyorum yine korkuyorum baba.Odana gitmek istemiyorum gecenin bir vaktinde senin yokluğunu bir kez daha öğrenmek beni çıldırtıyor baba.Sanki yeryüzüne değil, yüreğime yağıyordu korkusuz damlalar.İçimi acıtıyordu her damla. Gitmek istedim, yok olmak, dönmemek İstanbul ‘a,ama yine korktum baba. Çünkü, her gittiğim yere kendimi de götürüyordum. Sessizlik ne zormuş gecenin karanlığında, umutsuzluğun bağrında….

Yine kar yağacak baba, Hep 8:45 de çalardı kapı. Tanırdım ayak seslerinden her halini. Üşürdün, acıkırdın.. Özledim be baba. Şimdi acıkmıyor musun?Üşümüyor musun?Ben üşüyorum baba, hem de çok.Kolların yok üşüdüğümde ısıtan. Seni çok öpüyorum. Ben hep sana layık olacağım sana söz veriyorum. Şimdi gitmek zorundayım.

SENİ ÇOK ÖZLEDİM

ALINTIDIR

Ce: Babama Mektup

:(:( Büyüdüm hatta kocaman olduğumu söylerler ama ben babamı özlüyorum yaaaa

Onun varlığı bana en büyük güçtü. O gitti ve benim kanadım kırıldı.

Ahh Buket aahhh yine aklıma getirdin. Eline, emeğine ve yüreğine sağlık.

Ce: Babama Mektup

:(:( Büyüdüm hatta kocaman olduğumu söylerler ama ben babamı özlüyorum yaaaa

Onun varlığı bana en büyük güçtü. O gitti ve benim kanadım kırıldı.

Ahh Buket aahhh yine aklıma getirdin. Eline, emeğine ve yüreğine sağlık.

Bende babasızım şeker...bunun yaşı yok ki...baba insanın hayatında en önemli kişiymiş bunu anladım kaybettikten sonra :(aynı kırıklığı bende hissettim arkama yaslandığımda dayanacak birini bulamadım:(

Geri