Babyliss Saç Maşası kullanıyorum tavsiye ediyorum

Saç maşası kullananlara tavsiyeler saç maşa modelleri byblis maşa byblis saç maşası

Hanımlar saçlarımı bu sıralar lüle ( maşa) yapıyorum ama her seferinde kuaförde yaptırmakta olmuyor.
Evde ince ağızlı bir maşam var hediye gelmişti fakat bukleleri çok sık yapıyor oda ne oluyor hem kısa kalıyor saçım hemde kabarık kafalı oluyorum:D
Benim istediğim şöyle hafif dalga olsun ve saçımı kısa göstermesin..

Hadi bakalım sizler ne öneriyorsunuz bana :)

Bir tane maşa var arkadaşımda özelliklerini veriyorum ama oda kalın deil ki ucu..

Babyliss Saç Maşası Özellikleri

masa-21e.jpg

Seramik kaplaması ile saçlara zarar vermez

25 mm Profesyonel saç maşası

Yüksek ısı performansı (100 – 200 ºC)

LCD ısı ayar göstergesi

yorumlarınızı bekliyorum...

Bildiğiniz daha iyi saç maşalarını buradan benimle paylaşabilirsiniz. Bu ara da sizlerin de kullandığı en güzel saç maşası değişebilir teknoloji sürekli olarak gelişiyor eğer bir modeli çok beğendi iseniz ve baya özellikli ise bana yazın kızlar olur mu ? Madem her şey pahalandı artık daha güzel görünmeleri kendimiz evlerimizden başarabiliriz kızlar ne diyorsunuz ? Tavsiye maşa markası verebilen var mı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba, benim de kullandigim ve cok memnun oldugum masayi sizinle paylasmak isterim. Rowenta CF3410 Curler Timer, gercekten cok memnunum. sicakligi sac tipine gore ayarlandigi icin saca hic zarar vermiyor.

Uzman SühaN

Administrator
Babyliss Saç Maşası kullanıyorum tavsiye ediyorum
Merhaba yorumunuz için teşekkür ederiz,keyifli paylaşımlar..

Geri