Bacak ağrısı kasık ağrısı hamilelik belirtisi mi gebelik işareti nelerdir

brckrcr

Yeni Üye
Üye
Bacak ağrısı kasık ağrısı hamilelik belirtisi mi gebelik işareti nelerdir
herkese merhaba tecrübelerinizi benden esirgemezseniz çok memnun olurum. Şimdiden teşekkür ederim. Yumurtlama günlerimi değerlendirdik. Şuan adetim 4 gün geçti. 3 gündürde kahverengi ve ara ara uçuk pembe akıntım var. Sökülemedim gibi geliyor. Sonra belden aşağım hiç tutmuyo bacaklarım kasıklarım belim çok fena ve 2 3 saatte bir suratım alev alıyomuş gibi yanıyo bunların dışında bende bi belirti yok sizce hamilelik belirtisimidir ne zaman test yapayım

Yok yahu neyi bekliyorsun 4 gün geçmiş zaten en güzeli sabah idrarı ile test yap ve güzel haberleri ver inşallah :D:D

Merhaba, gebeliğin ilk belirtisi beklenen dönemde gecikme olmasıdır. Gördüğünüz lekelenme yerleşme kanaması olabilir. Septomlarınız gebelik lehine görülüyor. Sabahın ilk idrarı ile test yapınız. Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum.

İyi günler kızlar bukadar ağrı bukadar belirti üşütmeden galiba gece sökülmüş reglim gebelik ihtimalim kalmadı sabah test yaptım negatifti

10 ekimde adet oldum ve dogum kontrol hapi kullanmaya basladim iki gun kullandim sonraki gun kullanamadim ve 5 gun birliktelik olmamisti ve 5 gun birliktelikte birden tekrar kan geldi 2 damla kadar ve 4 gun boyunca lekelenme tarzi oldu pembemsi kahverengi gibi ve 4 aydir adet olmuyodum kan verdim birsey cikmadi ve bir haftadir bulanti oluyo arabalara bindigimde ve aksam birliktelik oldu sabahina sag kasik agrimaya basladi ve gecmiyo sol bacagim da agrimaya basladi gebelik olabilirmi 5 ay olmus oluyo adet olmayalim duzensizlik var doktor sorun yok demisti 1 ay once

Doktora muayene olmuşsunuz, hcg kan testi yapmışsınız sonuç negatif çıkmış bu durumda gebelik söz konusu değildir. Adet düzensizliğinizin olduğunu belirtmişsiniz , gecikmenizde bundan kaynaklı.

Geri