Bahar yaklaşırken yeni ev dekor değişimleri

Bahar yaklaşırken yeni ev dekor değişimleri
Bahar dönemleri ev dekorunuzda yenilik yaparak ev ortamında da dışarıya gelen coşkuyu hissetmeye başlayabilirsiniz. Odalarınızda içinizi kıpırdatacak ahenkli değişimler yakalama fırsatını elde edebilmek adına farklı renklerden ve dekor ürünlerinden faydalanmayı deneyebilirsiniz. Odalarınızda yakalamak isteyeceğiniz estetik etkiler için öncelikli tercihiniz bahar döneminde etrafınızda gördüğünüz renkler, objeler ve dekoratif ürün seçimlerini odalarınızda hissettirici olabilmek olmalıdır. Sizlere bu yazım ile bahar dönemi ne gibi farklılıklar yakalayabilirsiniz gerçeğini elde edebilme fırsatında bulunabilme kolaylığı sunmaya çalışacağım. Dilerseniz hemen başlayalım meleklermekanı takipçilerim….

114.jpg


Bahar dönemi ilk akla gelen çiçeklerin gücünden bahsetmek istiyorum sizler için. Bahar çiçekleri özellikle sarı çiçekler her zaman bana gülümsetici hisler uyandırır. Bahar yaklaşırken birbirinden güzel çiçeklerin gerçekleri, baharın renklerini taşıyan vazolar ile evimize taşırsak oldukça iyi hissedebiliriz. Bahar dönemi geldiği zaman farklı tonlarda çiçekler ile yakalayabileceğiniz estetik görünümleri oda ortamlarına taşıdığınız sürece kendinizi iyi hissedebilme olanağı yakalayabileceksiniz. Renklerle birlikte odada yakalanan iç açıcı ferah görünümde bir başkalığı ile sizleri bahara getirmiş bulunmaktadır. Perde ve duvar rengi ile ahengi yakından hissederek odalarınızı estetikleştirme imkanını kısa sürede elde edebilirsiniz.

duvar-resim-kolaji-ev-dekorasyonu.jpg


Baharın gelişini müjdeleyen üst resimde yer alan resimlerin kolajı ile elde edilen dekorasyona ne demeli? Çiçek açmış ağaçlar ile resimde bile cıvıl cıvıl görünümü yakalamış bulunmakla kalmıyor kendinizi oldukça mutlu hissedebilme olanağı yakalamış bulunabileceksiniz. Bu bahar hissini gün içerisinde tekrar tekrar yaşamak istemez misiniz? O halde resim ve tablolara önem vereceğiniz ortamlar yakalamayı ertelememelisiniz.

modern-ev-dekorasyonu.jpg

Beyazın odaya gelişi ile perdelerde ben burdayım diye bağıran üst odadaki bahar havasına ne demeli? Yastıklarda yer alan çiçek figürleri ile bu dekorda bahar kendiliğinden ortamda kendini gösteriyor. Sizce de öyle değil mi?

2.jpgAlttaki bahar çiçekleri ve üstteki yeşil yapraklı tablolar ile odalarınızda ahenk yakalamak mümkün. Sizlerin beklentilerinizde kaliteye yer açabilmek adına faydalanabileceğiniz değişik tablo ve çiçek figürlerinin bulunduğu dekoratifliklerden faydalanmak baharda kaçınılmaz olacağa benziyor. Bence her odada baharı anımsatıcı bir obje ile değişime yer vermeyi deneyebilirsiniz. Bahar dönemi değişimlerinizi gerçekleştirebilmek adına girişimde bulunmaya hazır mısınız?
3.jpg
 
Üst