Bakın giydiğiniz kürk, kullandığınız kozmetik ürünleri ne şartlarda yapılıyo

Aslında bu fokların yaşadığı ülke olan Kanada Hükümetininde bunda çok büyük rolü var arkadaşlarım. Bu yıl için toplamda 50 bin öldürülecek hayvana izin vermiş durumdalar. Yoksa onlar izin vermeseler kesinlikle böyle bir katliam yada kıyım olmayacaktı.

Yapabilecek birşey yok. Bakalım hesabını yarın nasıl verecekler?

Yaa ne istiyosunuz bu hayvanlardan yazık günah değil mi?
Foklardan bahsediyorum arkadaşlar Kanadanın fok avı başladı nasıl bi avsa resmen katliam bu yaptıkları. Çoğu yavru 320 bin fok öldürücekler ve bu, bugüne kadar olan rekor sayı.
Ellerindeki sivri çelik uçlu sopalarla o masum hayvanların kafalarını ezip diri diri derilerini yüzüyolar...
Ve bütün bu zalimlikleri ne için yapıyolar biliyo musunuz? Sadece kürk için, sadece kürk yapmak için bu masum hayvanları zalimce katlediyolar bi de yağlarını da kozmetikte kullanıyolarmış...
Nolur arkadaşlar aldığınız ürünlerde hayvansal yağ olup olmadığını kontrol edip öyle alın yazık günah bu hayvanlara... Bizim makyajımız süsümüz kürkümüz yüzünden o masum hayvanlara kıyıyolar lütfen bundan sonra daha dikkatli olun... Ben avon temsilcisiyim araşrıcam ve avon ürünlerinde kullanılayosa eğer hayvansal yağ bırakıcam temsilciliğini ve kullanmıycamda. Nolur ssizde kullandığınız ürünlere dikkat edin...
İnanın dün tvde gördükten sonra öyle kötü oldum ki...
Yazık yaa düşünün bi kürk ya bi kürk için o sevimli hayvanlara kıyılır mı yazık günah bunun hesabı nasıl verilir...

Şunun güzelliğine bakın buna kıyılır mı yaa :(
kesinlikle katılıyorum bu havyanları koruyacaklarına öldürüyolar bizlerde satın almakla en büyük kötülüğü yapıoz

ya ben anlamıyorum artık ülkemiz tekstil konusunda çok başarılı ve ilerlemiş durumda o kadar güzel imitasyon kürkler varki şıklık açısından düşünüyosak bilmiyorum ben günah ceset taşıyosunuz üstünüzde

oriflame farkı

merhaba yazdıklarınızı tesadüfen okudum ben bunları yıllardır anlatmaktayım fakat insanlar yeni bilinçleniyor bende oriflame danışmanıyom ençok güvendiğim kısmı hayvanlar üzerinde test edilmeyişi ve hayvansal hiç bir ürün olmayışı arkadaşa katılıyorum alkolde yok ürünlerinde onun için tavsiye ederim

çok büyük acımasızlık hiç bir zaman kürke merakım olmadı ve hiç giymedim giymekte istemedim kokusundan dolayı bunu giyenler bilmiyorlarmı sanki ama onlar için süs çok önemli resimleri gördüm ve çok üzüldüm allah bu insanların kalplerine iman versin inşallahh yapmayın ya zevk içinn

Hayvanseverim.Hiç bir hayvanın insanların keyfi,süsü,püsü için katledilmesine tahammülüm yok.Deri,kürk kullanmıyorum.Hayvan üzerinde denenen ürünleri de kullanmamaya çalışıyorum.Lütfen herkes duyarlı olsun bu konuda,empati lütfen.

Geri