Bakireliğim bozuldu hamilemiyim

• Konbuyu başlatan zehras
  • Başlangıç tarihi
Z

zehras

Forum Okuru
Bakireliğim bozuldu hamilemiyim
sevgilimle 10 unda ilişkiye girdik korunmadık ama reglimin sondan 2.günüydü bakireliğimi bozdu ve içime boşalmadı reglim iki gün daha uzadı bundan sonra leke gibi şubatın17 sinde ilişkiye girdik bundada korunmadık ama hiç içime boşalmadı sırtıma göbeğime boşaldı ve ilişki sırasında acı yanma olmuştu sonra 25 inde ilişkiye girdik ilk başta korunmadık sonra prezervatif aldı ama asla içe boşalma olmadı korunarak devam ettik ben normalde 15,17 günde bir felan oluyorum normalde bugün olmam gerek ama dün gece kahverengi bi leke geldi ağrılı neyse sabah olacam heralde dedim sonra bembeyaz pedim öğleye doğru yine akıntım vardı koyu ve ağrıyor kasıklarım göğüs uçlarım ağrıyor sizce hamilemiyim?

sevgilimle 10 unda ilişkiye girdik korunmadık ama reglimin sondan 2.günüydü bakireliğimi bozdu ve içime boşalmadı reglim iki gün daha uzadı bundan sonra leke gibi şubatın17 sinde ilişkiye girdik bundada korunmadık ama hiç içime boşalmadı sırtıma göbeğime boşaldı ve birliktelik sırasında acı yanma olmuştu sonra 25 inde ilişkiye girdik ilk başta korunmadık sonra prezervatif aldı ama asla içe boşalma olmadı korunarak devam ettik ben normalde 15,17 günde bir felan oluyorum normalde bugün olmam gerek ama dün gece kahverengi bi leke geldi ağrılı neyse sabah olacam heralde dedim sonra bembeyaz pedim öğleye doğru yine akıntım vardı koyu ve ağrıyor kasıklarım göğüs uçlarım ağrıyor sizce hamilemiyim?
Korunmasız her birliktelikte hamile kalmak mümkündür nadirde olsa zevk suyunda sperm bulunabilir adet tarihin geçerse gebelik testi yap

sevgilimle 10 unda ilişkiye girdik korunmadık ama reglimin sondan 2.günüydü bakireliğimi bozdu ve içime boşalmadı reglim iki gün daha uzadı bundan sonra leke gibi şubatın17 sinde ilişkiye girdik bundada korunmadık ama hiç içime boşalmadı sırtıma göbeğime boşaldı ve birliktelik sırasında acı yanma olmuştu sonra 25 inde ilişkiye girdik ilk başta korunmadık sonra prezervatif aldı ama asla içe boşalma olmadı korunarak devam ettik ben normalde 15,17 günde bir felan oluyorum normalde bugün olmam gerek ama dün gece kahverengi bi leke geldi ağrılı neyse sabah olacam heralde dedim sonra bembeyaz pedim öğleye doğru yine akıntım vardı koyu ve ağrıyor kasıklarım göğüs uçlarım ağrıyor sizce hamilemiyim?

Doğum kontrol yöntemi uygulanmadan sağlanan cinsel ilişki gebe kalma açısından risk oluşturur. Ejakülasyon olmadan zevk suyuyla hamile kalmak mümkündür. İhtimal düşükte olsa imkansız değildir. Blirtilerden yola çıkarak gebelik teşhisi yapmak yanlış ve yanıltıcı olur. Bir kaç gün içinde döneminiz gerçekleşmez ise gebelik testi yapın.

Doğum kontrol yöntemi uygulanmadan sağlanan cinsel birliktelik gebe kalma açısından risk oluşturur. Ejakülasyon olmadan zevk suyuyla hamile kalmak mümkündür. İhtimal düşükte olsa imkansız değildir. Blirtilerden yola çıkarak gebelik teşhisi yapmak yanlış ve yanıltıcı olur. Bir kaç gün içinde döneminiz gerçekleşmez ise gebelik testi yapın.

İçime girmeden vajinama boşaldı . Bundan 5 gün sonra ella kullandım . Yumurtlama dönemimdi. Yarın adet günüm . Belirtileri YÖK . Bundan 3 gün önce tam birleşme oldu içime boşalmadı . Geri çekildi . Sizce gebelik var mıdır . 19 yaşındayım daha önce hiç ilişkim olmamıştı . Bir daha böyle bir bok yememeye yeminliyim . Çoktan tedirginim bilgisi olan yardımcı olabilir mi ? Kan testi yaptıramam birkaç güne idrar testi düşünüyorum nasıl anlayacağım hiç tecrübem yok. Şimdiden teşekkürler

İçime girmeden vajinama boşaldı . Bundan 5 gün sonra ella kullandım . Yumurtlama dönemimdi. Yarın adet günüm . Belirtileri YÖK . Bundan 3 gün önce tam birleşme oldu içime boşalmadı . Geri çekildi . Sizce gebelik var mıdır . 19 yaşındayım daha önce hiç ilişkim olmamıştı . Bir daha böyle bir bok yememeye yeminliyim . Çoktan tedirginim bilgisi olan yardımcı olabilir mi ? Kan testi yaptıramam birkaç güne idrar testi düşünüyorum nasıl anlayacağım hiç tecrübem yok. Şimdiden teşekkürler
Vajinaya boşalması yeterli +hapı o kadar geç neden aldın bu haplar %100 korumuyormuş geri çekilme yöntemi uygun değil zevk suyundan bile hamile kalan var kan testi neden yaptıramıyosun adetin geçtiğinde test yaparak öğrenebilirsin

Vajinaya boşalması yeterli +hapı o kadar geç neden aldın bu haplar %100 korumuyormuş geri çekilme yöntemi uygun değil zevk suyundan bile hamile kalan var kan testi neden yaptıramıyosun adetin geçtiğinde test yaparak öğrenebilirsin
Göbek kısmıma yani vajınanın üst kısmı içime gitmemiştir diye düşünüyorum . Hap bilmiyordum öğrendim netten görüp kullandım . Aile hekimliğine düşünüyormuş ve özele gitme şansım yok

Geri