Bakireyim Erkek arkadaşım vajinamın üstüne boşaldı hamilemiyim ?

HemşireniZ

HemşireniZ

Aktif Üye
Üye
Sürtünme yoluyla sağlanan bir ilişkide hamile kalınmaz. Böyle bir ilişkide gebe kalmak için spermlerin vajina içine sızması gerekir. +mensiniz gerçekleşmiş gebelik söz konusu değil. Mens bitimi sonrası rahim de kalan artık kanlar 1-2 gün sonra lekelenme şeklinde gebelebilir bu normaldir..

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Sevgili Aylinn adetinde bitmiş bir iki gün önce hamile olma ihtimalin yok güzelim rahat ol tamam mı ? HAMİLEL DEĞİLSİN !

S

samira89

Forum Okuru
iyi günler adetim bitti ertesi gun sevgilimle biseler yasadik bakireyim icimr bosaldi bir sure sonra tuvalete ggidip sildm hamile degilimdir dimi

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Bakireyseniz nasıl içinize nasıl boşalıyor ? Ayrıca bekaret gebe kalmaya engel değil. Birliktelik sonrası silinmeniz, idrar yapmanız vajinayı yıkamanız hamile kalmanızı engellemez. Korunmasız her ilişki gebe kalma açısın dan risktir.

M

Meryeeemmmmm23

Forum Okuru
Sevgilim 2 hafta önce vajinama yakın bir yere boşaldu üstüne yani adet donemim geldi adet olmadım hamile kalmış olabilir miyim test yaptım ama negatif çıktı

C

Chocolate001

Forum Okuru
Merhaba bakireyim ben ama sevgilimle surtunme yolunda iliski yasadik ve karin deligime dogru bosaldi assagiya aktigini gordum ama hemen sildim. Hamile kalma ihtimalim varmi ?

Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Chocolate001' Alıntı:
Merhaba bakireyim ben ama sevgilimle surtunme yolunda iliski yasadik ve karin deligime dogru bosaldi assagiya aktigini gordum ama hemen sildim. Hamile kalma ihtimalim varmi ?
Hemen silmişsin vajinaya akmadan hamile kalmazsın korkma.

P

Pelintellektör

Forum Okuru
Sevgilim 1 hafta önce sürtünme yoluyla yanlışlıkla boş aldı bendr dı gün ertesi gün hapı kullandım ama ilaci 6 defa içtim sizce kaç gün içmem lazım ve hamile kalırmıyim

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
İlacı 6 defa niye içiyorsunuz bunu anlamış değilim . Çok fazla ertesi gün hapı kullanımı hormonları bozar. + ertesi gün hapları gebeliği % 100 korumaz. Güvenirliği %85-90 dır. Adetinizde gecikme olursa test yaparsınız.

S

Sinemmm.3330

Yeni Üye
Üye
Bende sen gbym sevgilim vajinamin ustune bosaldi bende sildim adetimde gecikme var acaba hamilemiyim

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Sinemmm.3330' Alıntı:
Bende sen gbym sevgilim vajinamin ustune bosaldi bende sildim adetimde gecikme var acaba hamilemiyim
Korunmasız her ilişki gebe kalma açısından risktir. Verdiğiniz bilgilerden yola çıkarak gebesiniz veya gebe değilsiniz diyemeyiz. Test yaparak durumunuz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

M

mrvet

Forum Okuru
merahaba ben bakireyim erkek arkadaşımla sürtünmeli ilişki yaşadık vajinamın dışına boşaldı aşağıya doğru indi spermler hamile kalırmıyım caba

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba,bakire olmanız gebe kalmanızı engellemez+ korunmasız her ilişki gebe kalma açısından risk oluşturur. Verdiğiniz bilgilere göre gebe kalma olasılığınız var.Adet gecikmeniz olursa test yapın.

B

Burrcu

Forum Okuru
Merhaba ilişiki esnasında erkek arkadaşım penisini dışarı çıkartıp boşaldı vajinamada boşalmış olabileceğinden şüpheleniyor adet dönemim geçeli 10gün oldu hamile kalma ihtmalim var mı ?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Burrcu' Alıntı:
Merhaba ilişiki esnasında erkek arkadaşım penisini dışarı çıkartıp boşaldı vajinamada boşalmış olabileceğinden şüpheleniyor adet dönemim geçeli 10gün oldu hamile kalma ihtmalim var mı ?
Verdiğiniz bilgilere göre gebe kalma olasılığınız var. Korunmasız her ilişki gebe kalma açısın dan risk teşkil eder. 10 günlük bir gecikmeye sahipsiniz bu durum da gebelik testi yapmanız faydanıza olacaktır.

M

malesej

Forum Okuru
Arkadaslar bugun sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. Vajinanın üstüne ve biraz bacağıma doğru boşaldı. Ben aceleyle hemen sildim ama silerken vajina girişime doğru değdirmiş olabilirim sonra yıkadım. Ne olur ne olmaz diye 3 4 saat sonra Ella hapı kullandım. Hamile kalma olasılığım var mı sizce.

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Sperm vajinadan içeriye sızarsa gebelik söz konusu olabilir. Vajina girişinden uzak bir alana ejakülasyon gerçekleşti ise gebelik söz konusu olmaz. Olasılıklı yorum yapmak doğru değil. Adetinizde gecikme olursa tedbiren gebelik testi yapın..

S

seyma7890

Forum Okuru
Sürtünme yoluyla ilişki yaşarken sevgilim farkında olmadan boşaldı ama dudaklara gelmeden sildim sanırım hemen,emin değilim akmadığını düşünüyorum.adetim biteli 18 gün oldu.bakireyim bir şey olur mu cevap verirseni sevinirim