Bakireyim Erkek arkadaşım vajinamın üstüne boşaldı hamilemiyim ?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Şüpheli ilişki sonrası adetiniz gerçekleşmiş, bu durumda gebelik söz konusu olmaz. Kuşkunuzu gidermek adına test yapabilirsiniz.

S

Seyma7890

Forum Okuru
Yanlış anladınız,yumurtlama dönemimi kastetmiştim,daha adet olmadım olaydan beri

Melis ank

Melis ank

Aktif Üye
Üye
Seyma7890' Alıntı:
Yanlış anladınız,yumurtlama dönemimi kastetmiştim,daha adet olmadım olaydan beri
Sorunuz yanlış anlaşılmamış yanlış dile getirmişsiniz. Hamile olup olmadığınızı adetinizde gecikme varsa test yaparak öğrenebilirsiniz.

S

Selin767

Forum Okuru
Merhaba sevgilimle anusten ilişkiye girdik anusume bosaldi hayliyle akinti oldu oradan. vajinama gelmiş olabilir mi acaba gelse dahi hamilemile kalirmiyim? Adetim 1 2 gün gecikti.

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Selin767' Alıntı:
Merhaba sevgilimle anusten ilişkiye girdik anusume bosaldi hayliyle akinti oldu oradan. vajinama gelmiş olabilir mi acaba gelse dahi hamilemile kalirmiyim? Adetim 1 2 gün gecikti.
Selamlar stresten gecikme olmuştur hamile olduğunu düşünmüyorum test yapabilirsin ama hamile değilsin göreceksin.

S

selin767

Forum Okuru
SadmiN' Alıntı:
Selamlar stresten gecikme olmuştur hamile olduğunu düşünmüyorum test yapabilirsin ama hamile değilsin göreceksin.
Öncelikle çok teşekkür ederim cevap için.
Birde Anüse girmeden önce erkek arkadaşımın cinsel organina ve benim anusume krem surmustuk oyle yasadik.
Bi kaç yerde okudum sanirim yabancı madde karistiginda sperm dakikalar içerisinde ölüyomuş bu doğru mu acaba? :/

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
selin767' Alıntı:
Öncelikle çok teşekkür ederim cevap için.
Birde Anüse girmeden önce erkek arkadaşımın cinsel organina ve benim anusume krem surmustuk oyle yasadik.
Bi kaç yerde okudum sanirim yabancı madde karistiginda sperm dakikalar içerisinde ölüyomuş bu doğru mu acaba? :/

Evet spermlere bulaşan tükürükler bile sperm kalitesini düşürerek öldürür ama bu dediğiniz bu kadar basit değil. Kremler de böyle sizin dediğiniz gibi ama sizin hamile kalabilmeniz için tek bir spermin sağlam kurtulması yeterli. Ama yine belirttiğim gibi hamile kalma ihtimaliniz olduğunu düşünmüyorum.

S

selin767

Forum Okuru
SadmiN' Alıntı:
Evet spermlere bulaşan tükürükler bile sperm kalitesini düşürerek öldürür ama bu dediğiniz bu kadar basit değil. Kremler de böyle sizin dediğiniz gibi ama sizin hamile kalabilmeniz için tek bir spermin sağlam kurtulması yeterli. Ama yine belirttiğim gibi hamile kalma ihtimaliniz olduğunu düşünmüyorum.
Çok teşekkür ederim. Birazda adetim geciktiği için korktum aslında.
En son Eylülün 7'sinde adet olmuştum. Şuan 3 güne doğru gidiyor gecikmem. İştahım falan pek yoktu 1 2 gün önce.. bi de stresliyim + yorgun oluyorum sanirim gecikme sebebide bu gibi...

G

Gzmsss

Forum Okuru
Merhaba bakireyim sevgilimle sürtünüyoruz boşalınca çekliyor ama ben korkumdan 1 haftada 2 tane Ella kullandım reglim gecikti sizce ella yüzünden mi? Lütfen yardım

Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Gzmsss' Alıntı:
Merhaba bakireyim sevgilimle sürtünüyoruz boşalınca çekliyor ama ben korkumdan 1 haftada 2 tane Ella kullandım reglim gecikti sizce ella yüzünden mi? Lütfen yardım
Madem sürekli sevişiyorsun niye daha etkili doğum kontrol yöntemi uyguluyorsun ? Ella hapı birden fazla kullanmak hormonları bozar ayrıca gebe kalmayada yüzde yüz engel değil .Gebelik testi yaparak hamile olup olmadığını öğrenebilirsin

M

Melikebbbbbb

Forum Okuru
Merhabalar, sevgilim vajinama boşaldı içine değil dışına yani. Sonra anal yaşadık bir kaç kere. Adetim 2 -3 gün gecikti hamile olabilir miyim

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Melikebbbbbb' Alıntı:
Merhabalar, sevgilim vajinama boşaldı içine değil dışına yani. Sonra anal yaşadık bir kaç kere. Adetim 2 -3 gün gecikti hamile olabilir miyim
Ejakülasyon olmadan zevk suyuyla gebe kalmak mümkün. İhtimal düşüktür ancak imkansız değildir. 3 günlük bir gecikmeniz olduğunu belirtmişsiniz. Gebelik testi yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

R

Rukiyeeeee89

Forum Okuru
Sözlüm le sürtünme ile Bi beraberliğimiz oldu ama içime girmedi sürtünürken vajinamın üzerine boşaldı hemen yıkadım ama acaba hamile kalmışmıyımdır ve 1gün önce de reglim bitmişti.

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Sevgili rukiye bu şekilde hamile kalamazsınız boşuna stres yapıyorsunuz. Hamile kalmak bu kadar kolay değil. Ama sürtünmede sözlünüzün penisinden çıkan o zevk sıvısında da canlı sperm olabilme ihtimalini lütfen göz ardı etmeyin daha dikkatli olun. Sevgiler.

Y

ylyyl

Forum Okuru
sevgilimle arkadan iliskiye girdik ama sırtıma bosaldı ve o günü 5 saat sonra falan adet oldum sizce hamilemiyim?

B

bbkolmsn

Forum Okuru
slm erkek arkadaşımla anal ilşkiye girdik adetim 29 hazirandı 28 oldum hamile kalma riskim varmıdır

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Adet dönemi bir kaç gün geri gelebilir bu normaldir, şüpheli ilişki sonrası döneminiz gerçekleşmiş gebe olma ihtimaliniz yoktur.

M

melekmehlika05

Forum Okuru
19 yaşında bakireyim erkek arkadaşım sürtünme yoluyla birlikte olduk adetimin 5. günündeydim vajinamin üzerine boşaldı hemen temizlendik eve geldigimde iç çamaşırımda adetim devam ettigi icin lekeler vardı gebe kalma ihtimalim var mı ne zaman test yapmalıyım

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
melekmehlika05' Alıntı:
19 yaşında bakireyim erkek arkadaşım sürtünme yoluyla birlikte olduk adetimin 5. günündeydim vajinamin üzerine boşaldı hemen temizlendik eve geldigimde iç çamaşırımda adetim devam ettigi icin lekeler vardı gebe kalma ihtimalim var mı ne zaman test yapmalıyım
Adet zamanı yumurtlama olmadığı için hamile kalmazsın ama illaki emin olmam lazım diyorsan diğer adet zamanı kan testi yapabilirsin

A

Aysimayurdu

Forum Okuru
Erkek arkadaşımla sürtünme ilişkisi yaşadım vajinama boşaldı bende ıslaktım ama sildim sonra yıkadım aradan 1 hafta kadar sonra adet oldum adetim bitti 2 hafta sonra mide bulantısı gibi birşey hissediyorum hamile kalma riskim var mıdır korkuyorum

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Aysimayurdu' Alıntı:
Erkek arkadaşımla sürtünme ilişkisi yaşadım vajinama boşaldı bende ıslaktım ama sildim sonra yıkadım aradan 1 hafta kadar sonra adet oldum adetim bitti 2 hafta sonra mide bulantısı gibi birşey hissediyorum hamile kalma riskim var mıdır korkuyorum
Şüpheli ilişki sonrası adetiniz gerçekleşmiş hamile değilsiniz hamilelik belirtileri 4 yada 5 ci haftada başlar adetinizde gecikme olursa test yaparsınız