Bakireyim Erkek arkadaşım vajinamın üstüne boşaldı hamilemiyim ?

K

Kubra Akkan 000605

Forum Okuru
Merhaba sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık vajinamın üst tarafına boşaldı hemen kalktım yıkadım ve idrar yaptım 2 gün sonra da ELLA hapı kullandım, ve temmuz 8 adet oldum şuanda kasıgımda ağrı var ve hamile olmaktan korkuyorum bir daha zaten asla nasıl bir anda bunu yaşadığımı dahi anlayamadım ve bir dana asla böyle bir risk almam bana yardım edin lütfen

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
seyma7890' Alıntı:
Sürtünme yoluyla ilişki yaşarken sevgilim farkında olmadan boşaldı ama dudaklara gelmeden sildim sanırım hemen,emin değilim akmadığını düşünüyorum.adetim biteli 18 gün oldu.bakireyim bir şey olur mu cevap verirseni sevinirim
ilişki sonrasında adet olduysanız hamilelik söz konusu değil

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Kubra Akkan 000605' Alıntı:
Merhaba sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık vajinamın üst tarafına boşaldı hemen kalktım yıkadım ve idrar yaptım 2 gün sonra da ELLA hapı kullandım, ve temmuz 8 adet oldum şuanda kasıgımda ağrı var ve hamile olmaktan korkuyorum bir daha zaten asla nasıl bir anda bunu yaşadığımı dahi anlayamadım ve bir dana asla böyle bir risk almam bana yardım edin lütfen
Ella hapı gebelikten %100 korumaz yıkamak ve idrar yapmakta gebeliğe engel değil ama siz şüpheli ilişki sonrası adet olmuşsunuz yani hamile değilsiniz

R

Reglsancısı

Forum Okuru
HemşireniZ' Alıntı:
Sürtünme yoluyla sağlanan bir ilişkide hamile kalınmaz. Böyle bir ilişkide gebe kalmak için spermlerin vajina içine sızması gerekir. +mensiniz gerçekleşmiş gebelik söz konusu değil. Mens bitimi sonrası rahim de kalan artık kanlar 1-2 gün sonra lekelenme şeklinde gebelebilir bu normaldir..
Bakreyim Sürtünme yoluyla ilişki yaşadım sildim ve suyla duruladım. Hamile kalırsam bakireliğim gidecek mi ve hamileysem ne yapacagım

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Reglsancısı' Alıntı:
Bakreyim Sürtünme yoluyla ilişki yaşadım sildim ve suyla duruladım. Hamile kalırsam bakireliğim gidecek mi ve hamileysem ne yapacagım
Hamile kalırsan tabiki bakireliğin gider doğum esnasında ilişki ne.zaman oldu ertesi gün hapı kullan hamileysende binan önce evleniceksin canım yada hiç önermesemde kürtaj olacaksın

T

tedirginlız

Forum Okuru
Merhabalar.Sürtünme ile bir ilişkim oldu ama benim üstümde iç çamaşırı vardı erkek arkadaşım soyunuktu hiçbir şekilde vajina etrafına boşalmadı ama zevk suyunun çamaşırıma bulaşmış olabileceği ihtimali beni tedirgin ediyor.Bu şekilde hamile kalabilir miyim acaba adetime 10 gün var.

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
tedirginlız' Alıntı:
Merhabalar.Sürtünme ile bir ilişkim oldu ama benim üstümde iç çamaşırı vardı erkek arkadaşım soyunuktu hiçbir şekilde vajina etrafına boşalmadı ama zevk suyunun çamaşırıma bulaşmış olabileceği ihtimali beni tedirgin ediyor.Bu şekilde hamile kalabilir miyim acaba adetime 10 gün var.
Nadirde olsa zevk suyundan hamile kalan var çamaşırın ne tür bi çamaşır bu ilişki ne zaman oldu adetin yakınmı???

A

Anonımss

Forum Okuru
Sevgilim ke anal seks yaptık ve arka makatımın içine boşaldı ondan oncede arka makatıma yuzeysel boşalmış tı vajına bolgesine gidip gitmediğinden emin değilim sizce hamıle kalırmıyım? Birde bu durum yaşanırken adetimin 5.gununde oldu bugun 6.gunu ve kanamam azalmıs hatta kan değilde kahverengi gelmiş normalde adetim 8 gun surer ama 6.gunumfe biticek gibi durum nedir?

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Anonımss' Alıntı:
Sevgilim ke anal seks yaptık ve arka makatımın içine boşaldı ondan oncede arka makatıma yuzeysel boşalmış tı vajına bolgesine gidip gitmediğinden emin değilim sizce hamıle kalırmıyım? Birde bu durum yaşanırken adetimin 5.gununde oldu bugun 6.gunu ve kanamam azalmıs hatta kan değilde kahverengi gelmiş normalde adetim 8 gun surer ama 6.gunumfe biticek gibi durum nedir?
Anal ilişkiden hamile kalınmaz hem adetliymişsinde kanamanın azalması normal her zaman aynı olmayabilir ama ters ilişki yarın bir gün başına sağlık problemi çıkarabilir ve dinen çok günah