Bakireyim Erkek arkadaşım vajinamın üstüne boşaldı hamilemiyim ?

Merhaba bakireyim sevgilimle sürtünüyoruz boşalınca çekliyor ama ben korkumdan 1 haftada 2 tane Ella kullandım reglim gecikti sizce ella yüzünden mi? Lütfen yardım

Madem sürekli sevişiyorsun niye daha etkili doğum kontrol yöntemi uyguluyorsun ? Ella hapı birden fazla kullanmak hormonları bozar ayrıca gebe kalmayada yüzde yüz engel değil .Gebelik testi yaparak hamile olup olmadığını öğrenebilirsin

Merhabalar, sevgilim vajinama boşaldı içine değil dışına yani. Sonra anal yaşadık bir kaç kere. Adetim 2 -3 gün gecikti hamile olabilir miyim

Merhabalar, sevgilim vajinama boşaldı içine değil dışına yani. Sonra anal yaşadık bir kaç kere. Adetim 2 -3 gün gecikti hamile olabilir miyim

Ejakülasyon olmadan zevk suyuyla gebe kalmak mümkün. İhtimal düşüktür ancak imkansız değildir. 3 günlük bir gecikmeniz olduğunu belirtmişsiniz. Gebelik testi yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Sözlüm le sürtünme ile Bi beraberliğimiz oldu ama içime girmedi sürtünürken vajinamın üzerine boşaldı hemen yıkadım ama acaba hamile kalmışmıyımdır ve 1gün önce de reglim bitmişti.

Sevgili rukiye bu şekilde hamile kalamazsınız boşuna stres yapıyorsunuz. Hamile kalmak bu kadar kolay değil. Ama sürtünmede sözlünüzün penisinden çıkan o zevk sıvısında da canlı sperm olabilme ihtimalini lütfen göz ardı etmeyin daha dikkatli olun. Sevgiler.

sevgilimle arkadan iliskiye girdik ama sırtıma bosaldı ve o günü 5 saat sonra falan adet oldum sizce hamilemiyim?

slm erkek arkadaşımla anal ilşkiye girdik adetim 29 hazirandı 28 oldum hamile kalma riskim varmıdır

19 yaşında bakireyim erkek arkadaşım sürtünme yoluyla birlikte olduk adetimin 5. günündeydim vajinamin üzerine boşaldı hemen temizlendik eve geldigimde iç çamaşırımda adetim devam ettigi icin lekeler vardı gebe kalma ihtimalim var mı ne zaman test yapmalıyım

19 yaşında bakireyim erkek arkadaşım sürtünme yoluyla birlikte olduk adetimin 5. günündeydim vajinamin üzerine boşaldı hemen temizlendik eve geldigimde iç çamaşırımda adetim devam ettigi icin lekeler vardı gebe kalma ihtimalim var mı ne zaman test yapmalıyım
Adet zamanı yumurtlama olmadığı için hamile kalmazsın ama illaki emin olmam lazım diyorsan diğer adet zamanı kan testi yapabilirsin

Geri