Bakireyim İçime girmedi Zevk suyundan hamile kalır mıyım

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Alyamrcs' Alıntı:
Abla dediğim gibi sadece surtunme zevk suyu ihtimali beni korkuttu ilaçta aldim erken adet oldum teste yaptım negatif ama sanki bisey var internette erken hamilelik belirtilerini okuyorumsanki bende var gıbı psikolojik olarak mi öyle
Düşünme kendini başka şeylere ver

A

Alyamrcs

Forum Okuru
SadmiN' Alıntı:
Aynen coni vaynen :D:D
Yani bisey yok değil mi öyle şeyler okudum falan hayattan koptum amaa eczaci hanımlar falan yok diyo sen adette olmuşsun içindeki her şey temizlenmiş ilaçta almışsın tetde yaptim

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Rahat olabilirsin hiç bir şekilde hamile kalman mümkün değil.

A

Alyamrcs

Forum Okuru
SadmiN' Alıntı:
Abla bazen diyorum Tm yok sonra yine şüphedeyim şuan bile ağlıyorum kendi kendime artık dayanamayacak haldeyim ölsem bisey olmuyacak zaten

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Senin durumunda olup kafamızı gece gündüz ütüleyen bir çok üyemiz oldu halen varlar burada. Takıntı yapma psikolojini bozma hamilelik yok.

A

Alyamrcs

Forum Okuru
SadmiN' Alıntı:
Senin durumunda olup kafamızı gece gündüz ütüleyen bir çok üyemiz oldu halen varlar burada. Takıntı yapma psikolojini bozma hamilelik yok.
Abla 16. Gün 20. Gün idrar testinde çıkardı değil mi zaten önceden kanamada olmuştu

A

Alyamrcs

Forum Okuru
SadmiN' Alıntı:
Abla 16. Gün 20. Gün teste yaptım erken adet oldum ilaca bagli3,5 gün gıbı bisey olmaz değil mi bu ay nasıl olur bilgi verseniz

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Alyamrcs' Alıntı:
Abla 16. Gün 20. Gün teste yaptım erken adet oldum ilaca bagli3,5 gün gıbı bisey olmaz değil mi bu ay nasıl olur bilgi verseniz
Adetini olmuşsun canım takma kafana artık merak etme hiç bi şey olmaz

A

Alyamrcs

Forum Okuru
Likapam' Alıntı:
Adetini olmuşsun canım takma kafana artık merak etme hiç bi şey olmaz
Abla bi eczaci kadına sordum yok olunur falan zaten sanki bisey var yok zevk suyu deydiyse onuru falan

A

Alyamrcs

Forum Okuru
SadmiN' Alıntı:
Abla dediğim gibi geçen eylülde 12si adetimi oldum 3,5 gibi bu ay nasıl olur gecikme olur mu o kadar önleme aldım

A

Alyamrcs

Forum Okuru
SadmiN' Alıntı:
Abla zevk suyu diyorlar vajinaya değdiyse olur falan ama dediğim gibi hemen ertesi gun hapi aldım 5 gün sonra adeti oldum bu ay nasıl olucak bakalim ölümü bile düşündüm evden ayrılmayı sevgilimle bu yüzüden ayrıldım

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Alyamrcs' Alıntı:
Abla zevk suyu diyorlar vajinaya değdiyse olur falan ama dediğim gibi hemen ertesi gun hapi aldım 5 gün sonra adeti oldum bu ay nasıl olucak bakalim ölümü bile düşündüm evden ayrılmayı sevgilimle bu yüzüden ayrıldım
İlaç almışsın adet olmuşsun hamile değilsin inan artık ölümü düşünmek nedir ya saçmalama

A

Alyamrcs

Forum Okuru
Likapam' Alıntı:
İlaç almışsın adet olmuşsun hamile değilsin inan artık ölümü düşünmek nedir ya saçmalama
Bilmiyom abla dua edin adetimi olayım 2 adeti artık böyle bisey olmuyacak hayatımda asla öyle şeyler okdum ki stres oldum bu sayfada öyle

A

Alyamrcs

Forum Okuru
Likapam' Alıntı:
Yani ilaca bağlı değil değil mi 4 güne yakin sürdü

A

Alyamrcs

Forum Okuru
Likapam' Alıntı:
İlâçla olsada fark etmez canım sonuçta adet olmuşsun rahatla artık
16 gün 20. Gun gebelik testleri negatif diyorlarki 2 hafta sonra belli olur öyle değil mı

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Alyamrcs' Alıntı:
16 gün 20. Gun gebelik testleri negatif diyorlarki 2 hafta sonra belli olur öyle değil mı
Belli oluyor ama genelde adet gecikmesinde yapılması daha iyi oluyor

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Alyamrcs' Alıntı:
Yani bisey olabilr mi
Tatlım sen ilişki sonrası adetin olmuş hamile değilsin ha ikna olmuyorum dersen beta hcg yaptır ama bize göre kesinlikle hamile değilsin

A

Alyamrcs

Forum Okuru
Likapam' Alıntı:
Tatlım sen ilişki sonrası adetin olmuş hamile değilsin ha ikna olmuyorum dersen beta hcg yaptır ama bize göre kesinlikle hamile değilsin
Oyledir degil mı kesin e develte isliyirlar muş ben gittik sorudm özele sonra bi eczaci abalm dedi yok dedi temas olmus bolsammamsi zevk suyundan hic bişey olmaz ilacat almışsın

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Alyamrcs' Alıntı:
Oyledir degil mı kesin e develte isliyirlar muş ben gittik sorudm özele sonra bi eczaci abalm dedi yok dedi temas olmus bolsammamsi zevk suyundan hic bişey olmaz ilacat almışsın
Aynen canım bi şey olmaz e devlete işleniyomu bilmiyorum