Bakireyim İçime girmedi Zevk suyundan hamile kalır mıyım

Tatlım sen ilişki sonrası adetin olmuş hamile değilsin ha ikna olmuyorum dersen beta hcg yaptır ama bize göre kesinlikle hamile değilsin
Oyledir degil mı kesin e develte isliyirlar muş ben gittik sorudm özele sonra bi eczaci abalm dedi yok dedi temas olmus bolsammamsi zevk suyundan hic bişey olmaz ilacat almışsın

Selamlar, hayır hiç bir şey olmaz yani hamilelik hususunda bir şey olmaz. Onun haricinde bir zorlama vs var ise şikayette bulunabilirsin. Bu tür bir durum psikolojini son derece bozacaktır. Yardım almanı ve birilerine anlatmanı şiddetle tavsiye ediyorum. Ama hamilelik ile ilgili hiç bir şey olmayacağına emin olabilirsin. Hamile değilsin ve kalamazsın bu şekilde bilgin olsun.
Mrb abla karın şişliği ilaçtan dolayımı yada psikolojik mi adetime az kaldı galiba vajinal akıntı ve bel ağrısı var

Sen her denileni dinleme sen hamile değilsin o kadar canım
Abla beni seven bi çocuk var istemeye gelecekler napaicagimi bilemiyorum Napmaliyim sürtünme olan bi iliski zaten zor bide ilaç aldım Tm koruma sağlar değil mi erken adet gorudm onca test yaptım negaitf

Abla beni seven bi çocuk var istemeye gelecekler napaicagimi bilemiyorum Napmaliyim sürtünme olan bi iliski zaten zor bide ilaç aldım Tm koruma sağlar değil mi erken adet gorudm onca test yaptım negaitf
Tatlım kendine eziyet etme bak ne güzel istemeye geleceklermiş keyfini çıkar adet olmuşsun üstelik

Geri