Bakireyim İçime girmedi Zevk suyundan hamile kalır mıyım

Hadi gözün aydın canım
Abla az az geliyo üstüne görme değildir değil mi ilaçtan dolayı böyle olabiliyormuş bide sizide sıktım hakkınız helal edin unive bile gidemdim nisan hazırlıkları stresi bide dua edin umarım hiç kimsenin başına böyle bisey gelmez allahim biliyo ya beni ne kadar utanç içinde olduğumu pişman olduğumu o kişiyle tanıştığım gün keşke olmayaydı ama her serde bi hayır vardır ama bana bunu yapanalra hakkımı ne bu dünyada helal etmiyorum allahım biliyo ya kimsenin ahi bu dünyada kalmaz benim 1 ayda ne cektigimi bi ben bi allahım bilir

Adet kanaması her zaman aynı olmaz canım problem yapma
Abla 3 aydır adet faln görüyorum ya hapta aldım zaten sürtünmeli bi ilişkiydi bigun gittim ankaray sevgilimin yanına nişanlımla aram bozuldu artık nişanı neyse gittim dün ultrsanoa girdim 4 haftalık hamileyim geç döllenme olmuş ve bu kanamalarim hamileyken olabilicek kanamaymış ben aldırmak istedim sevgilim istemdi dedi ben bu günahı boynuma alamam erkenden hemen nikah kıyacağız bense erenn olduğunu ve alidrmak isteğimi söyledim ve aldırdım dedi bu haplara güvenmeyin senin gibi onca hastam vardı onlarda şaşırmış

Geri