Bal Tarçın çörekotu kürü ile hamile kalanlar var mı ?

B

bltrcnb

Forum Okuru
Bal Tarçın çörekotu kürü ile hamile kalanlar var mı ?

Bal Tarçın Çörek otu kullananlar kadınlar kulübü melek forum'da Hamile kalan var mı ?

Bal tarçın çörek otu ile hamile kalanlar var mı bu kürün karışımı ne işe yarıyor nasıl kullanılıyor, bazıları bal tarçın çörekotu polen diyor kimisi diyor ki bal tarçın çörek otu ve incid diyor bunun doğrusu tam olarak nedir Nasıl hazırlanıyor neye yarıyor kullananlar bana yardımcı olabilirler mi acaba tşk ediyorum.

bal tarçın çörekotu karışımı kullananlar.jpg

Bal Tarçın Çörek otu ile hamile kalanlar bunu nasıl kullanmalı ya da hamile kaldı iseniz siz nasıl yaptınız ne şekilde yaparak kullandınız ve hamile kaldınız lütfen yorumlarınızda bizlere bunları anlatır mısınız hamile kalıp bebek sahibi olmak isteyen annelere yardımcı olmuş olursunuz hadi kızlar bekliyoruuuuum :D:D

Bal Tarçın Çöre Otu Kürü ile Hamile Kalanlar Var

Bu konuyu açmadan önce benim gibi sıkıntı yaşayan kk türü bir sürü siteye denk geldim semasultanda sağda solda insanlar gerçekten işe yaradığını söylüyorlar ben daha yeni başladım umarım ben de hamile kalırım ama lütfen deneyin kızlar ilaç değil bişey değil kullanın lütfen bebeğiniz olsun sizin de Rabbim size de bi evlat versin denemekten kaçınmayın. Doğal yahu :)

Bal Tarçın Çörek Otu Kürü Yumurta Çatlatır mı ?

Evet kızlar söylenenlere göre bal tarçın ve çörek otu karışımı biz kadınların hormonlarını dengeliyormuş. Bu dengelemeden sonra özellikle yumurtaları çatlatıyor ve hamile kalmanızı kolaylaştırıyormuş bu doğal yöntemi kullanarak ne kaybedersiniz bi düşünün :)

BAL TARÇIN ÇÖREK OTU KÜRÜ MACUNU TARİFİ NASIL HAZIRLANIR:

Değerli anne adayları lütfen not edin tam ölçüyü sizler için yazıyorum buna uygun şekilde kullanınız.
  • 12 silme olacak şekilde 12 tatlı kaşığı taze çektirdiğiniz çörek otu.
  • 10 çay kaşığı kadar toz tarçın hazırlayın.
  • 10 yemek kaşığı saf bal olacak mümkün ise karadeniz bölgesinden edinin bu önemli saf ve orijinal olması gerekiyor.

BAL TARÇIN ÇÖREK OTU KÜRÜ NASIL KULLANILIR KAÇ GÜN KULLANILIR:​

Bu kürü adetinizin ikinci günü günde birm yemek kaşığı olarak tüketeceksiniz. Taaa ki 12. gün gelene kadar arkadaşlarım hemde aç karnına hemde tok karnınıza tüketebilirsiniz. Bunları kullandıktan sonra yumurtalarınız tam mis gibi olacak çocuk sahibi olabileceksiniz. Ben çok araştırdım kullanmaya başladım bilgileri de harmanlayarak doğru şekilde yazıyorum sizlere lütfen kullanın lütfeeeen.

BAL TARÇIN ÇÖREK OTU MACUNU SPEM KALİTESİNİ ARTTIRIYOR

Ha kızlar araştırmalarımda bu karışımı macunu özellikle erkeklerinde aynı şekilde 12 gün boyunca tüketmesi ile spermlerin kalitesinde ve hareketliliğinde ciddi şekilde artış olduğu olumlu etkileri olduğu yazıyor mutlaka kullanın.

BAL TARÇIN ÇÖREK OTU KULLANANLARIN YORUMLARI

Evet kızlar burada en önemli şey eğer bu karışımkı kullanarak şifa buldu iseniz, hamile kaldı iseniz ( benim çevremde en az üç kişi böyle hamile kaldı bu doğru ) bizlere yazın neyi nası yaptınız. Olaki atladığımız önemli bir yer olur bizlere yazarak bebek sahibi olmamıza yardımcı olun sizleri seviyorum. Allah hepimizin kucağına, güzel bebiş nasip etsin AMİİN

Moderatör tarafında düzenlendi:
Benim 2 yıl çocuğum olmadı aşılama yaptırdım tutmadı yumurtlamamda sıkıntı vardı.Bu kürü bende internette görmüştüm ve uyguladım . Bal , tarçın kara çörek otu tozu ve polen bunları karıştırıp sabahları aç karnına yedim birde gece uyurken. Beslenmeme dikkat ettim, stresten kaçındım yürüyüş yaptım . Tüm bunları uygulayınca ikinci ayda hamile kaldım. Yumurtlama problemi olan arkadaşlara bunları yapmalarını öneriyorum. Bu kür tek başına mucize yaratmıyor diğer belirttiğim şeyleride yapın. Allah anne olmak isteyen tüm kadınlara bu duyguyu yaşatsın inşallah. Yavrumuda bana bağışlasın.

Benim 2 yıl çocuğum olmadı aşılama yaptırdım tutmadı yumurtlamamda sıkıntı vardı.Bu kürü bende internette görmüştüm ve uyguladım . Bal , tarçın kara çörek otu tozu ve polen bunları karıştırıp sabahları aç karnına yedim birde gece uyurken. Beslenmeme dikkat ettim, stresten kaçındım yürüyüş yaptım . Tüm bunları uygulayınca ikinci ayda hamile kaldım. Yumurtlama problemi olan arkadaşlara bunları yapmalarını öneriyorum. Bu kür tek başına mucize yaratmıyor diğer belirttiğim şeyleride yapın. Allah anne olmak isteyen tüm kadınlara bu duyguyu yaşatsın inşallah. Yavrumuda bana bağışlasın.
Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah bende denicem inşallah bende kalırım

Amin canım amin Allah razı olsun Rabbim sana da tüm isteyene de bu duyguyu tattırsın inşallah mutlaka dene faydası olur zararı olmaz kardeşim.
Amin cümlemizden razı olsun inşallah canım inşallah bende senin gibi faydasını görürüm bu yüzden o kadar moralim bozuk ki kavga etmeye yer arıyorum resmen

Teyzemin kızında yumurta tembelliği vardı oda bu karışımı tüketti. Bu problem bu karışımla düzeldi. Burada ana malzeme olan balın organik olması çok önemli. Aynı ölçülerde kara çörek otu, tarçın, karanfil ve polen bala karıştırılıyor . Hem erkek hem kadın tüketebilir. Erkeklerde sperm sayısını artıyor kadınlarda da yumurtlamaya yardımcı oluyor.

Teyzemin kızında yumurta tembelliği vardı oda bu karışımı tüketti. Bu problem bu karışımla düzeldi. Burada ana malzeme olan balın organik olması çok önemli. Aynı ölçülerde kara çörek otu, tarçın, karanfil ve polen bala karıştırılıyor . Hem erkek hem kadın tüketebilir. Erkeklerde sperm sayısını artıyor kadınlarda da yumurtlamaya yardımcı oluyor.
Balın içinde sadece bunlar mı var nasıl yeniyor aç mı tokmu günde kaç defa bide hakiki poleni nerden bulurum

Evet canım sadece bu malzemeleri kullanacaksın. Balda polende organik olacak. Bulunduğunuz bölgede organik ürünler satan yer varsa oralarda bulabilirsin. Benim kuzenimin eşi tarımcı eşi arıcılıkla uğraşanlardan temin etmişti. Sabah öğlen akşam 1 tatlı kaşığı yiyeceksin eşinde yiyebilir. İkiniz içinde faydalı olur.

Evet canım sadece bu malzemeleri kullanacaksın. Balda polende organik olacak. Bulunduğunuz bölgede organik ürünler satan yer varsa oralarda bulabilirsin. Benim kuzenimin eşi tarımcı eşi arıcılıkla uğraşanlardan temin etmişti. Sabah öğlen akşam 1 tatlı kaşığı yiyeceksin eşinde yiyebilir. İkiniz içinde faydalı olur.
En kısa zamanda alıp başlıyorum

Geri