Balık Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu...Balık Burcu Meleklerimize...

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Balık Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu...Balık Burcu Meleklerimize...
Balık Burcu 2012 Haziran Ayı Yorumu
Balık Burcu Haziran Ayı Burç Yorumu

Balık Burcu Meleklerimizi haziran ayında neler bekliyor... Aşk para sağlık ile ilgili gelişmeler neler...Merak eden balık burcu meleklerimiz için paylaşıyorum...

balik burcu-26a.jpg

Evde değişiklik var sevgili Balıklar size! İkizler yıldızları sizin yuva evinize yerleşerek, adeta yuvanızda, ailede sizi yerinizden kıpırdatacak gelişmeleri getiriyor hemen ayın başlarında hem de.

Tabii ayın 19’unda İkizlerde doğan Yeni ay asıl hareketliliği artıran etkiyi verir. Aslında size epeydir gördüğüm emlak, ev olayını belki de çözebileceğiniz zaman 19 Haziran ve sonrası olabilir kanımca.

Size öyle veya böyle evde hareket, kiminize taşınma, kiminize evde insanları ağırlama, kiminize eve işi taşıma, kiminize de sanki işinizde konumunuzu daha iyi belirleyen gelişmeler var gibi

Yaşlı bir yakını olan Balıklar sanırım yakınınızla ilgileneceksiniz. Sanırım aileden birine bir tedavi gerekebilecek gibi. Küçük bir operasyon veya evde tedavi gerekebilir. Siz de sağlınızla ilgilenin derim, yoğun çalışmalar, ayrıca Satürn’ün sağlınızla ilgilenmenizi istediği evde olması sizin de sağlığınıza daha özen göstermeniz gerektiğiniz vurguluyor. Bu konuda tutulmalar günlerinden sonra güzel çözümler gelebilir.

Sıra dışı işe niyet edenler var sanırım aranızda, astroloji, occult konular gibi. Kiminiz de, başka konularda işe yenilik katan, işi daha sürprizli kılan, öte yandan sonu da sürprizli olan işler bunlar. Bu tür işler sizin için gayet uygun olmakla beraber, bu ayın ilk yarısından sonra Jüpiter İkizlere geçtikten sonra aşırı sürprizlere karşı dikkatli olalım derim. Sanırım bu konuda sonbahara kadar benzer tempoda gitmeniz lazım, ve kafanızdaki planları diğer yandan adım adım oluşturmanız lazım. Akıllı, tecrübelerden yola çıkan planlar. Bu şekilde başarıyla giderseniz arkası daha iyi gelir. Ama dediğim gibi bu ay aşırı risklere dalmayın derim.

Para ve iş konusunda bir ayın 6-7si gibi, bir de, ayın son günlerinde hafif krizli gelişmeler olabilir. İşleri şansa bırakmayın derim. Güneş ay sonlarında dost Yengeç burcuna geçiyor, size mutlaka destek verecektir ancak, risk konusunda gökyüzü ayın sonunda çok uygun değil.

Aşka bakalım, aşkta ilişkisi olanlara evlilik var. kiminiz senenin başlarında evlendiniz, kiminiz ise Jüpiter’in yuva evine gelmesini bekledi, işte Jüpiter bu aydan itibaren yuva evinizde. Bu ay ayın sonuna kadar uygun değil evlilik ama, ay sonundan itibaren olabilir. Bana sorarsanız gelecek ay veya daha sonrası uygun. Yani Mars’ın başaktan çıkması daha iyi olur evliliğiniz için derim. Ve Venüsün biraz daha ilerleyip Satürn’le güzel açı yapması iyi olur.

Aşk arayanlar varsa, ay sonunu beklesin derim. Hem aşkta ne istediğinizi daha iyi anlarsınız, hem bazı sorunlu dönemi de geride bırakıp aşka odaklanırsınız.

Jüpiter İkizlere yerleştikten sonra dikkatinizi eve, yuvayı geliştirmeye, yuvada değişikliğe veriyorsunuz.

Geri