bana da bi el atın bacılarrrrr

yaww bellaa zaten neyin varkı tatlım kılo vermeye calışıosun hemde dogum bıle yapmıssın maaşallahın var tatlım ya verme kılo falan

canım boyum 1.58 kilomda 58 olunca biraz kilolu gibi duruyorum göbek çevresi var biraz doğumdan öncede vardı gerçi ama yine de fazlalıklardan kurtulmak istiyorum kısacası kilolu olmak hiç iyi bişey değil yaşadım biliyorum
senin kilo sorunun yok herhalde bende ne yerse kilo alnlardanım kilo almaya çok meyilli bi yapım var malesefff:grev::grev:

kahvaltıda 3 küçük dilim kızarmış kepek ekmeği ve krem peynir birzada bal yedim birazda beyaz peynir
ara öğün olarak da bir avuç kadar haşlanmış nohut yedim fena tok tutuyo
öğlen yemeği olarak ta birer porsiyon taze fasulye ve pilav

Tekrar denicem bella bacım :) alışırım heralde ne zamanlar içiyosun gün arası, sabah, aç, tok ?
Vericem Allahın izniyle sizden isteğim biraz bana gaz verin :):puff:

Bende sabah 7de kalktım 1bardak süt ikidilim çavdar ekmeğine yapılmış tost peynir domates
öğlen 1dilim çavdar 1dilim peynir avuç ayası kadar haşlanmış tavuk
biraz önce çeyrek muz yedim başka meyvam yoktu çünkü
akşama bir kase yayla çorbası birazda sebze sote yicem
tabi gün içinde 1sürahi tarçınlı suyum

Bende sabah 7de kalktım 1bardak süt ikidilim çavdar ekmeğine yapılmış tost peynir domates
öğlen 1dilim çavdar 1dilim peynir avuç ayası kadar haşlanmış tavuk
biraz önce çeyrek muz yedim başka meyvam yoktu çünkü
akşama bir kase yayla çorbası birazda sebze sote yicem
tabi gün içinde 1sürahi tarçınlı suyum

1 tane muz 100 kalori ve ayrıca kabız yapıyo ama bende yiyorum bazen ara öğünlerde meyve olmayınca ne yapalım
menün gayet iyi olmuş canım akşam yemeğini en son saat kaçta yedin buna da dikkat edelim:tik::23:

ben akşam yemeğini dışarda yedim bir buçuk lahmacun buçukda değildi buçuktan az dı
1 bardak ayran ve salat eşliğinde
saat 9 gibide 1 yeşil elma yedim
haaa en önemli şey 1 saat spor yaptım ve hergün yapacağım inşallah yarın da yazarım yine

anladım bellacım ozmn sık ye az ye valla ben hıc dıyet mıyet yapamam uğraşamam aslında benımde az vermem lazım ama napım amnn boşver...

Geri