bana da bi el atın bacılarrrrr

Allah yardımcınız olsun kızlar umarım en kısa zaman da idealinizdeki kiloya ulaşırsınız.:)

Canımm aramıza hoş geldin nasıl beslendiğini bilmiyorum ama sık sık ve az az tüketirsen öğünleri inş verirsin.birde boll bol su iç özellikle aç karnına tok tutar seni canımm inşallah verebilirsin

Canımm aramıza hoş geldin nasıl beslendiğini bilmiyorum ama sık sık ve az az tüketirsen öğünleri inş verirsin.birde boll bol su iç özellikle aç karnına tok tutar seni canımm inşallah verebilirsin
sudem günde en az 2lt içiyorum tarçınlı hemde işe yarıyo ama işte irade tutmadımmı ağzını istersen varille iç anacım ama bu sefer kesin kararlıyım 65 düşmeden bırakmıcam kaçamak olsada kaldığım yerden devam edicem Allah Allah Allah... gaza geldim kalkıyım spor yapayım biraz desteklerinizi bekliyoruz şekerler:)

offf bende dahıttım yaa dün misafirlik falan acilen yeni yöntemler bulmak lazım irade problemimizmi var acaba :yemek::d015: :diyet:

ahh şu misafirlikler yok mu misafir gelir onla yersin misafirliğe gidersin onlarla yersin hayır diytemezsin bende dün misafirlikteydim gerisini söylememe gerek yok sanırımm:zonked::zonked:
evet ya irade irade boğazımıza hakim olsak iradeli azimli olsak gerisi kolay da bizde irade olayı yok pek....

sudembeyaz teşekkür ederim canım az ve sık beslenmey başaldım arada yürüyüş de yapıyorum bakalım işe yarayacak mı biraz suyu fazla içsam sorun kalmıycak galiba ama kışın da su içilmiyoki anacığımmmm
yarın tartılacağım bakalım kaç çıkacağımmmm

sudem günde en az 2lt içiyorum tarçınlı hemde işe yarıyo ama işte irade tutmadımmı ağzını istersen varille iç anacım ama bu sefer kesin kararlıyım 65 düşmeden bırakmıcam kaçamak olsada kaldığım yerden devam edicem Allah Allah Allah... gaza geldim kalkıyım spor yapayım biraz desteklerinizi bekliyoruz şekerler:)

evet yaa destek çok önemli herkes bi bildiğini yazsa yadfa uğrayıp gaz verse süpperrr olurrrrrrrrr:tasu::tasu:

ben bugün kahvaltıda
çavdarlı ekmekle yağsız tost yedim
2 çatal vişne reçeli
birazda peynirlerden atıştırdım
ara öğün olarak biraz fındık fıstık falan
öğlen bezelye ve yoğurt
ara diyet bisküvü ve elma
akşama da az sonra tavuklu mantar sote ve pilav yanında da yoğur yerim herhalllll
spor henüz yok yatmadan yaparsam süper olacakkk

ben bugün kahvaltıda
çavdarlı ekmekle yağsız tost yedim
2 çatal vişne reçeli
birazda peynirlerden atıştırdım
ara öğün olarak biraz fındık fıstık falan
öğlen bezelye ve yoğurt
ara diyet bisküvü ve elma
akşama da az sonra tavuklu mantar sote ve pilav yanında da yoğur yerim herhalllll
spor henüz yok yatmadan yaparsam süper olacakkk
listen harika ben bugün yediklerimi sayamıcam çünkü herşey yedim ama az yedim börek bile yedim ama yarım dilim sporumuda yaptımmmm yürüdüm hopladım zpladım bu arada annemler geldi bugün bana biraz incelmişin dediler moral oldu biraz gazda verdi bende sana gaz vermeye geldim hadi bellacım ölsün kilolar yansın yağlar kaloriler biz bu kiloları vericez anacım ha gayret:bob::training1:

Geri