Banyoda fayans trendleriyle estetik dekorlar

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Banyoda fayans trendleriyle estetik dekorlar
Banyo dekorunda istediğiniz değişim için fayans model tercihinde bulunmaya ne dersiniz? Fayans değişimi ile elde etmek istediğiniz estetik ortamı yakalayabilirsiniz. Özellikle trend banyo fayans katalog incelemelerinde bulunarak kaliteli görünüme yer açabilirsiniz. Kütahya Seramik ya da Ege Seramik mağaza ziyaretleri ya da web site ziyaretleriyle banyolarınızı özelleştirme fırsatını yakalayabilirsiniz. Mekana derinlik katıp temizlendiğiniz yaşam alanınızda farklılık hissedebileceğiniz değişimler için fayans modelleri galerime şöyle bir göz atabilirsiniz.
1.jpg

Üst resimde yer alan siyah beyaz fayans modelleri ile son derece trend bir değişme yer açabilirsiniz. Derin, estetik, görünüşüyle büyülenebileceğiniz bir alan yakalayabileceğiniz bu banyo fayansları dekoratif bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Banyo dekorunda siyahın asaletini sevenler bu seçenek ile başkalığı yakalayabilme şansına sahip olabileceklerdir.
2.jpg

Eskiye ait fayans görünümlerinin bir benzeriymişçesine büyüleyici atmosferini hissettirebilen üst resimdeki modele ne demeli? Nostaljik akımın ta kendisi de diyebiliriz bu dekorasyona sizce de öyle değil mi? Ben siyah beyaz uyumunu seven biri olarak bu görünüme bayıldım kısaca. Bu tarz bir banyo dekoru için böylesine şahane ve trend seçimlerde bulunur muydun deseler cevabım kesinlikle evet olurdu.

3.jpg

Görür görmez aşık olacağınız bir renk ve model ile karşınızdayım tekrar. Yeşil rengin huzurunu size hissettirebilecek bir seçenek olan üstteki sade ama bir o kadar da insanı mutlu eden dekorasyon modelini de tercih edebilirsiniz. Uzun zamandır beğendiğim bir dekor uygulamasıyla karşılaşmadım diyebilenler için bu görünümün harikalar yaratabileceğini düşünüyorum.

4.jpg

Dekorunuzda her ne kadar bütünlük yakalama gayretinde bulunsanız da zaman zaman farklı fayanslar ile de banyonuzu şıklaştırabilirsiniz. Fayans görünümlerindeki sade, dekoratif, estetik görünümler sayesinde banyonuzda farklı görünümlere yer açıcı olabilirsiniz. Banyo dekorunuzda özelleştirici bir his için resimler harici düşüncelerinizde olan fayanslar varsa alttaki yorum bölümünden paylaşabilirsiniz. Bu yazım ile de beni takibi bırakmayan meleklermekanı takipçilerimi böylece daha iyi fikirlerle aydınlatmama yardımınız dokunabilir. En trend değişimleri gerçekleştirebilmeniz adına gerekli bilgilendirmeyi yaptığımı düşünüyorum. Daha fazlası için banyo da trend seçenek gördüğünüz yerleri ziyaret etme tercihinde bulunabilirsiniz.

5.jpg

Geri