Banyom için kahverengi banyo fayans modelleri örnekleri arıyorum?

D

Dilekyalcin000

Forum Okuru
Banyom için kahverengi banyo fayans modelleri örnekleri arıyorum?

Kahverengi banyo fayans modelleri melek kadınlar kulübü kahverengi banyo fayansı forumda.​

Arkadaşlar merhaba evimin banyosu bayagi eski buraya ilk taşındığım zaman modaydı ama şimdi komple fayanslari degistirmek istiyorum. Kahverengini cok beğeniyorum sizden ricam nasıl modeller yapabiliriz acaba? Kahverengi banyo fayans modelleri örneklerine ihtiyacım var yardımcı olur musunuz?

Merhabalar
Kahverengi fayans modelleri son zamanlarda banyolarda sıkça kullanılmaktadır banyolara da çok yakışmak dadır özellikle beyaz tonlarıyla güzel ışıklandırmalarla çok hoş hava katmaktadır. Kahverengi fayans modellerinden bir kaç model sizin için hazırladım oldukça modern şık ve banyoyu olduğundan daha zengin gösteren modeller. Bununla birlikte beyaz ile kombin ederseniz çok şık bir hava yakalayacaksınız eminim ki aynı zamanda ışık ışıklandırma larla banyonuza daha fazla görsel şölen katabilirsiniz. Dilerseniz aşağıda kahverengi fayans modellerini inceleyebilirsiniz.

images (1).jpeg

images (2).jpeg

Özellikle aşağıdaki modelleri bakacak olursak koyu kahverengi fayans modelleri tercih edilmiş ama beyaz lavabolar ve beyaz şık bir küvetle bu kombine edilmiş aynı zamanda yukarıdan ışıklandırma ile banyoya daha aydınlık ve şık bir hava katılmış.

images (3).jpeg

Üstteki görseller sizin aklınızdaki veya hayal ettiğiniz banyoyu belki size gösterebilir ve size ilham verebilir bu konuda. Dilerseniz aşağıdaki linkten ''lüks banyo fayans modelleri" konumuzu da inceleyebilirsiniz farklı modeller görmekte fayda var.

Geri