Baş ağrısı deyip geçmeyin!!!

siyahinci50

Aktif Üye
Üye
Baş ağrısı deyip geçmeyin!!!
slm melekler , şimdi sizlere beni çok üzen bir olayı anlatayım.
:almi:çocukluk yıllarımdan beri tanıdığım bi komşumuz var.bu komşumuz arasıra baş ağrısı çekerdi ,bu ağrıları önemsemiyordu ağrı kesici yada alkol içerek geçiştiriyordu.sebebleri günlük hayatta yaşadığı stres ,aile içi sıkıntılar,mesleki sıkıntılar (inşaat ustasıydı),hayat şartlarından mı ihmalden mi hiç doktora gitmemişti,çok güzelde saz çalar türkü söylerdi bu komşumuz ve çok sevilen bi insandır.4 ay önce çok şiddetli bir baş ağrısı geçirir ve oğlu bu amcayı doktora götürür:cry:doktor beyinde ölümler var der acilen amaliyata alırlar ama amaliyattan sonra biraz düzelir gibi oldu ama:cry:bu kezde evli oğlu ve karısının kavgaları oğlunun kendini alkole verişi bu komşumuzu çok üzer ve üzüntüyle önce lisanı yani konuşması durdu ,sonra felç geçirdi lavaboya bile gidemiyor şimdi ölümü bekleyen yatalak bir hasta:cry:yaşı çok genç daha evlenecek oğlu var offf çok üzülüyorum ziyaretine gidemiyorum kendimi tutamam ağlarım diye eşine soruyorum nasıl durumu diye ama iyi değilmiş konuşamıyor, duyuyor,kımıldayamıyor .annemlerin dedine göre bu insan erimiş bitmiş yatakta küçücük kalmış ,okadar iyi bir insandıki RABBİM çektirmesin artık .MELEKLERİM baş ağrısı deyip geçmeyin mutlaka bi doktora gidin bugün geçer yarın geçer ama ya geçmezse genç yaşta yada başka yaşta böyle çile çekilmez! beni çok üzen bu olayı sizlerle paylaşmak istedim ömür boyu SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİM:almi:

ahh ahh benimde en büyük azabım baş ağrısı hegün var ağrım:uhu: bayramdna sonra doktora gideyim bendee bu yazıyı görünce tırsttım sağol incim faydalı bir paylaşımdı

Geri