Başak Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...Başak Meleklerimize...

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Başak Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...Başak Meleklerimize...
Ba?ak Burcu 2012 Eylül Burç Yorumu
Ba?ak Burcu Ayl?k Burç Yorumu

Ba?ak Burcu Meleklerimiz bakal?m sizleri bu ay neler bekliyormu?.....Ayaklar? yere s?ms?k? basan ak?ll? davranan ba?aklar bakal?m eylül ay?nda sizleri neler bekliyor....

basak%20burcu-1a2.jpg

Bu ay yorumlara geçmeden önce tüm Ba?ak burcu okuyucular?m?n bu güzel ya??n? kutluyorum ve sevincinizin, mutlulu?unuzun daha da artmas?n? diliyorum!
Do?um günlerimizde, do?um haritalar?m?zdaki Güne? ile, evrende burçlar üzerinde seyahat eden Güne?, 24 saat için kavu?ur. Bu özel kavu?um yani her iki Güne?’in de sizi ayd?nlatmas?, tüm spotlar?n sizler üzerine çevrilmesi anlam?n? ta??r. Bugünde evren sizlerin ??mart?lmaktan, eller üzerine ç?kar?lmaktan, kutlamalar yapmaktan mutlu olman?z için yard?m eder. Do?um gününüzde birilerinin gelip sizi kutlamas?n? beklemeyin. Kendi bayram?n?z? gönlünüzce kendiniz kutlay?n! P?r?lt?n?z? tüm dünyaya gösterin! O güzel parlakl???n?z? maksimumda ya?ay?n ve sizlerle beraber tüm dünya e?lensin!
O sevdi?imiz ilgi ve sevgiyi bol bol ald???m?z o günün her dakikas?n?n tad?n? ç?kar?n!

Gelelim Eylül ay?nda bizleri bekleyen etkilere….
Geçti?imiz dönem kapal? kap?lar ard?nda haz?rlanma dönemi idi. ?çsel olarak da bir ?eylere haz?rland???n?z? tahmin edebiliyorum. Tekrar tekrar yap?lan de?erlendirmeler, detaylar? gözden geçirmek ve sessizlik dönemi bitti. ?imdi büyük resme odaklanma ve ortaya ç?kma zaman?. Ay?n ilk gününden itibaren burcunuza geçecek olan Merkür, kendisini çok rahat ifade edebildi?i bir konuda olacak. Bu durum uzun süredir aksayan konular?n h?zla ilerlemesine katk?da bulunacak. Kendinizi çok iyi ifade edebilece?iniz, zihinsel olarak çok aktif ve verimli olaca??n?z bir dönem olu?uyor. Her türlü pazarl?k, görü?me, sunum, sat?? çal??mas?n? ay?n ilk yar?s?nda halletmeye bak?n. Ak???n h?zland???n? ve üretmenin verimlili?ini deneyimleme sizlere çok iyi gelecek.

Geçmi? dönemlerde bol bol kariyer f?rsatlar?ndan bahsetmi?tim. Sizlerden gelen yorumlar beni çok sevindirdi. Pek çok Ba?ak’?n yeni i? v terfi haberlerini ald?m. Ba?ar?n?z?n daim olmas?n? diliyorum. Halen bu güzel etkiler devam ediyor. Bunu neden söylüyorum? Hepimizin do?um haritalar? birbirinden farkl?. Geni? zamana yay?lm?? etkiler, herkesin haritas?nda farkl? zamanlarda ortaya ç?kabiliyor. Bu nedenle halen i? hayat?na dair bir geli?me ya?amad?m diyen Ba?ak’lardansan?z üzülmeyin. F?rsat?n size ad?m ad?m yakla?makta oldu?unu bilin. F?rsat? gördü?ünüz gün ise, lütfen detaylara çok fazla tak?lmay?n. Büyük resimde i?ler yolunda gidiyor ise endi?eleriniz yersiz demektir. Detaylar ve büyük resim aras?ndaki dengeyi sa?l?kl? kurun.

Ay?n hemen ba??nda kar??t burcunuz Bal?k’ta olu?an dolunay?n etkisi alt?nda olacaks?n?z. Bu etki romantik titre?imler olu?turabilece?i gibi, yeni bir ili?kinin de habercisi olabilir. Mevcut bir ili?kiniz var sorunlar ya??yorsan?z, ili?kinize dair önemli bir de?i?imin habercisi de olabilir. Tek tavsiyem, bitmesi gereken ili?kileri gereksiz yere uzatmay?n. Bitmesi gerekeni bitirip, yeniye yer aç?n.

Ay?n ortalar?ndan itibaren gündeminizi gelirlerinize çevirmenizde fayda var. Bu durum yeni bir i? teklifi olarak ortaya ç?kabilir veya yeni bir mü?teri. Bu etkiler alt?nda para konu?mak ve gelirlerinizi artt?rmak için iyi bir konumda olacaks?n?z. Çekinmeyin, taleplerinizi incelikle dile getirin. Hemen bir cevap alamasan?z bile, ay?n sonlar?nda veya Ekim ay?n?n hemen ba?lar?nda geli?melerin h?zlanmas? muhtemel. Bu nedenle konu gelirleriniz olunca, gözlerinizi dört aç?n.

Bu ay?n bir di?er temas? ise ileti?im ve seyahatler. Yo?un bir ileti?im trafi?i içerisine girebilir, günlük seyahatleriniz artabilir. Kararl?l?kla bu konulara odaklanmak güzel sonuçlar do?uracakt?r. Bir yandan da sözle?me imzalamak için çok iyi dönemlerdesiniz. Bir ?eyleri sonuca ba?lay?p imza atmak için daha iyi bir dönem olamaz.

Bereketinizin bol oldu?u bir ay diliyorum.
BURCU VURKAÇ

Geri