Başak Burcu Erkeğini Etkileme Yolları

eyvahhhh!!! ben sevdiğim cocugu (erkek)lerle kıskandırıyordum bari bir daha kıskandırmıyım ama nasıl yapcammm ben erkeklerden uzak dursamda onlar durmuyor offffff off lutfennn allah askına yardım edin bide arkamda beni seven 2 erkek daha var !!! :D

Ahh ahh.. Bir yengeç olarak sanırım bir başağa aşık oldum... İmkansız aş bemimki...

Bende basak erkegiyim. Evet anlatilanlar cok dogru mesela bende cok titizlik yoktur ama duzeni severim boyle bize surpriz yapmayacaksiniz. Aklimiz cikar ani seylerden hersey planli programli olmali hayatimizda. Analitik bir dusunce yapimiz var siz bisey dediginizde biz onu asla unutmayiz mesela hafizamiz yani hafizam cok gucludur sizin soylediginiz her kotu seyde biz susariz ve yeri geldiginde de birden patlayarak butun eski defterleri tekrar acariz cunku acik bir mevzu bizi rahatsiz eder en basindan yol almak gerekiyor diye dusunuyor galiba sorunu kokunden halletmek istiyoruz. Bu burcun en sevdigim yonu ise gercekten durust sadik sevdiginde ise tam anlamiyla seven ve her sorunda hep bi kacis yolu bulmamizdir. Insanlarin en zorlandigi bir konuda aniden aklimiza bisey gelir en sorunla basa cikabiliyoruz yani bende oyle tabii buyuk birsey olmadikca. Buda bence Baba rolumuzde cok etki edicek bize. Sorumluluk almaktan cekinmegen bir burcuz sonucta. Kotu yonlerimiz herkeste aynidir tabii ama kendimden ornek veriyim. Cidden cok cekingeniz yani bu utanmak degil cekinmek farkli bisey hani boyle yavru bi hayvani dogaya birakirsinda hep guvende olmak ister o hesap. Cunku insanlarin tam anlamiyla bizi sevdigini ve o insani tanidikca acilan bir burcuz. Bana hep derler mesela bi ortama gireriz arkadaslarla aralarinda 1 tane bile tanimadigim insan olsun hep susarim sen niye hic konusmuyorsun derler. Yani bende boyle bence cogunlukta da boyledir. Ayrica bence gercektende tutkuluguz hep bakiyorum da hep akilci duygusuz gibi lanse ediliyor. Bazi seylerde soguk olmamiz buna sebebiyet aslinda. Aklimizla hareket ediyoruz ancak duygusuzda degiliz sonucta

Bende akrep burcu kadınıyım o da başak. Karşılıklı cinnet geçiriyoruz...sevgılerle

Onun en yakın arkadaşıyla samimi bir arkadaşlık kur ( ben kurdum ) ve ondan , onun nasıl biri olduğunu , nelerden hoşlanıp nelerden hoşlanmadığını öğren ( ben öğrendim ) , onun için onu özel hissettirecek birşeyler yapmaya çalış ( karakalemci olduğum için portresini çizicem ) , onunla konuşmaktan çekinme ve küçük sohbetler kurmaya çalış , en sonunda eğer kendini hazır hissedersen bir ilişki kurmak için ilk adımı sen at ve ona onu sevdiğini söyle ama direkt söyleme,kademe kademe git yoksa kendini hazır hissetmez ve reddedebilir.
Kademe 1 - Hoşlanma ( başlangıç için ideal )
Kademe 2 - Sevmek
Kademe 3 - Aşık olmak

Geri