Basur ameliyatı olanlar bende olmak istiyorum yardım lütfen

T

thelazzo

Forum Okuru
Basur ameliyatı olanlar bende olmak istiyorum yardım lütfen
Selam arkadaşlarım basur ameliyatı olanlar kimler ise onlardan yardım istiyorum ben de basur ameliyatı olmak istiyorum ama çok korkuyorum. Erkeğim 37 yaşındayım ve mersin de ikamet ediyorum yaklaşık olarak 20 yıldır bu illeti çekiyorum. En son artık kanamalar pantolonun dışına çıkmaya başladığında babamın da zoru ve yeter artık ol demesi üzerine cesaretimi topladım ve ameliyat olmak istiyorum. Merak ettiğim soruları bir kaç şekilde sormak istiyorum olanlar bana yardımcı olabilir se gerçekten sevineceğim.

basur-ameliyati-sonrasi.jpg

1- Basur ameliyatı gerçekten ağrısız mı ?
2- Basur ameliyatı sonrası ağrı oluyor mu oluyor ise ne kullanıyorsunuz da rahatlıyorsunuz
3- Bu hemoroidi aldırdıktan sonra yenileme yapıyor mu yani tekrar ameliyat olmam gerekiyor mu ?
4- Basur ameliyatı sonrasın da ne kadar sürede iyileşebilirim.
5- Ameliyat sonrasında benim nasıl beslenmem gerekiyor neler yemeli neler yememeliyim
6- Ameliyat için tavsiye edeceğiniz Mersinde bir doktor var mı ?

Şimdi den vereceğiniz bilgiler için teşekkür ediyorum. İnsanın başına böyle birşey gelmesin inşallah çok zor ama çok zor gerçekten yaşam kalitemi elimden aldı ve götürdü. Tşk ediyorum.

Merhaba, günümüzde hemoroid ameliyatı sorunsuz bir şekilde gerçekleşiyor. Ameliyat sonrası elbetteki ağrınız olacak bunun içinde ilaçlar reçete edilecek . İlaçları aldıktan sonra ağrınız bir kaç dakika içinde kesilecektir. Ağrı bir kaç gün sürmekte. Hemoroid ameliyat sonrası tekrarlayabiliyor. Ameliyat sonrası nasıl beslenmeniz gerektiği hakkında hekiminiz sizi bilgilendirecektir. Hemoroid ile ilgili detaylı bilgiler için aşağıda yer alan linkleri ziyaret edin..

Hemoroid nedir ? Hemoroide ne iyi gelir ?

Hemoroid için Aloe vera nasıl kullanılır ?

Benim annem 5 defa dizinden ameliyat oldu hemoroidden çektiğimi dizlerimden çekmedim dedi tabi herkesin ağrısı farklıdır

Selamlar, aynı dertten müzdarip birisi olarak ben de bu ameliyatı 5-6 yıl kadar önce olanlardanım. Süreç kesinlikle sıkıntılı şimdiden geçmiş olsun. Doktorunuz sizin sorularınızın tamamını size söyleyecektir. Mersin bölgesinde devlet Hastanesinde doktor Bahattin özlü var onu deneyebilirsiniz. Kendisi son derece düzgün, işinin ehli bir kişidir tavsiye ediyorum size.

Geçmiş olsun tekrardan. Bu arada bu ameliyat sonrasında 3 gün kadar sıkıntı çekeceksini bunu unutmayın. Ameliyat bölgesinin ağrısını dindirmek için çok güçlü ağrı kesicileri almanız gerekebilir.

Geri