Bayanlar için son moda kar botu modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Bayanlar için son moda kar botu modelleri
kar botu modelleri, kar botu, bot modelleri, bayan bot modelleri, bayan kar botları

Kış ayları denince akla gelen ilk ayakkabı modeli çizme ve bot modelleri oluyor. Malum karlı ve yağmurlu günler de en kullanışlı ayakkabı modelleri de bunlar oluyor. Her ne kadar bu sene beklenilen kar henüz gelmese de 15 tatil de tatilcilerin birçoğu kar yağan tatil beldelerin de şimdiden yerlerini ayırtarak karlı bir tatilin hayallerini kurmaya başladı bile...

Bu sene ayakkabı modasın da inanılmaz bir kar botu modasının olduğunu söyleyebilirim. Hemen hemen her ayakkabı mağazasın da görmeye artık alıştığımız bu kar botları farklı renk ve modelleri ile bayanların yeni tutkusu haline geldi..

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg

Kar botu alırken öncelikle dikkat etmeniz detaylardan bazılarını şöyle sıralamak istiyorum; Kesinlikle su geçirmemesine dikkat etmelisiniz. Soğuk ve karlı bir yerde giyeceğinizden dolayı ayağınızı sıcak tutması için içinin tüylü olmasına dikkat etmelisiniz. Eğer yoğun bir karlı yerde giyecekseniz çok kısa kar botu almamanızı öneririm. Sonuçta yoğun bir karda ayağınız kara batacağı için içinize kar girecek ve buda ayağınızı ıslatacaktır. Ben uzun kar botu taraftarıyım.

İçi tüylü ve kürklü olduğu için bir numara büyük almanızda fayda olacaktır. Çünkü kalıbı normal olarak dar olacağı için ayağınızı sıkacağı için bir numara büyük alıp daha rahat bir şekil de kullanabilirsiniz.

Yine en kullanışlı olan kar botları cırtlı ve fermuarlı olandır. Eğer uzun kar botu almayı düşünüyorsanız giyerken bazı zorluklar yaşayabilirsiniz. Cırtlı ve fermuarlı olduğu zaman giyme sorunu da ortadan kalkacaktır.

Geri