Bebeğim emmek istemiyor ne yapabilirim?

B

bebegimbenim

Forum Okuru
Bebeğim emmek istemiyor ne yapabilirim?
Arkadaşlar bebeğim 2 aylık güzel emiyordu aslında ama birkaç gündür emmek istemiyor sürekli memeyi ittiriyor ne yapabilirim sorun nedir acaba kafayı yicem böyle mi devam edecek bebeğime sütümü vermek istiyorum neden böyle kabul etmiyor anlamadım

Arkadaşlar bebeğim 2 aylık güzel emiyordu aslında ama birkaç gündür emmek istemiyor sürekli memeyi ittiriyor ne yapabilirim sorun nedir acaba kafayı yicem böyle mi devam edecek bebeğime sütümü vermek istiyorum neden böyle kabul etmiyor anlamadım
Göğsüne Çok Az bal reçel gibi şeyler sürüp tekrar dene olmazsa dua oku belki nazar olmuştur başkasının yanında emzirdiysen

merhabalar bebek önce güzel emiyorsa şimdi sıkıntı varsa bebeğin bir sıkıntısı olabilir göğsünüzde sorun yoksa tabi ki. Bakın bebek süt emmiyorsa birçok sebebi var ve bunlar annenin stresli sıkıntılı olması bebeğin bir hastalığı burnu tıkalı olabilmesi gibi, annenin gazlı baharatlı yemekler yemesi ve buna bağlı olarak sütteki olan tat değişimi, diş çıkarması da bir etken ama bebeğiniz 2 aylık olduğu için bu etkeni atlıyoruz ve biberon kullanıyorsanız bebek sizi emmeyi reddedecektir.

merhabalar bebek önce güzel emiyorsa şimdi sıkıntı varsa bebeğin bir sıkıntısı olabilir göğsünüzde sorun yoksa tabi ki. Bakın bebek süt emmiyorsa birçok sebebi var ve bunlar annenin stresli sıkıntılı olması bebeğin bir hastalığı burnu tıkalı olabilmesi gibi, annenin gazlı baharatlı yemekler yemesi ve buna bağlı olarak sütteki olan tat değişimi, diş çıkarması da bir etken ama bebeğiniz 2 aylık olduğu için bu etkeni atlıyoruz ve biberon kullanıyorsanız bebek sizi emmeyi reddedecektir.
aydınlattığınız için çok sağolun yediklerimden mi kaynaklı acaba biraz baharatlı yiyecekler kaçırmış olabilirm

Merhabalar yeniden, Öncelikle Rabbim cümlemizin evlatlarını bağışlasın. Bazen yenilen şeylerden olabiliyor daha çok küçük olduğundan özellikle sütü vermek için son derece dikkatli olmanız ısrarcı olmanız önem arzediyor. Eğer yiyeceklerden değil ise mutlak suretle durumu çocuk doktoruna kadın doğum uzmanına acilen danışmanızı öneriyorum. Cep telefonundan cevaplandırdığım için ve yaş ta biraz ilerlediğinden gözlerim görmemiş, ya da dikkatten kaçırmışım lütfen kusura bakmayın. Tekrar geçmiş olsun.

aydınlattığınız için çok sağolun yediklerimden mi kaynaklı acaba biraz baharatlı yiyecekler kaçırmış olabilirm
dediğim gibi hanımefendi baharatlı gazlı içecekler yiyeceklerden uzak durmalısınız sütünüzdeki her tat bebeğiğnize geçecek onu da rahatsız ettiği için belki memenizi reddediyor dilerseniz uzun sürerse bu durum doktorunuza danışın bebeğinizin emmesi önemli bir durum.

Geri